MISTRZOWIE MOTORYZACJI 2020 Głosowanie zakończone! Sprawdź kto zwyciężył.

Akcja specjalna MISTRZOWIE MOTORYZACJI
Zakończyło się głosowanie w plebiscycie Mistrzowie Motoryzacji. Nasi czytelnicy wybrali najlepszych w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Jazdy Roku, Szkoła Jazdy Roku oraz Komis Samochodowy Roku. Laureaci z regionu odbiorą nagrody podczas uroczystej gali w trakcie POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce.
Wybierz kategorię
KLIKNIJ
I SPRAWDŹ WYNIKI
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Komis Samochodowy Roku

Tu możesz sprawdzić wyniki pierwszego etapu głosowania

Wybierz kategorię
i zobacz wyniki
Mechanik Roku
Warsztat Samochodowy Roku
Instruktor Jazdy Roku
Szkoła Jazdy Roku
Komis Samochodowy Roku
Konkurs ALE FURA!
KLIKNIJ
i SPRAWDŹ WYNIKI

____________________

- Tegoroczna edycja akcji Mistrzowie Motoryzacji jest wyjątkowa z czterech powodów - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. - Zostanie przeprowadzona jednocześnie w całej Polsce, partnerem plebiscytu zostały targi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 i tam zostaną wręczone główne nagrody, a patronami medialnymi akcji są ogólnopolski magazyn "Moto Salon" i serwis internetowy www.motofakty.pl, który także zaprezentuje laureatów. Ponadto na laureatów czekają bardzo wyjątkowe nagrody, którymi będą kampanie promocyjne na Facebooku. Trudno o większy prestiż w branży moto!

Nagrody zostaną przyznane w kategoriach Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Jazdy Roku, Szkoła Jazdy Roku oraz Komis Samochodowy Roku. Kandydatów do nagród zgłoszą, a później laureatów wybiorą ci, którzy mają największe prawo, aby oceniać fachowców z branży moto - ich klienci.

W dodatkowej kategorii naszej akcji - konkursie ALE FURA! swoimi samochodami będą mogli pochwalić się nasi Czytelnicy. Dla wielu osób samochód to hobby, a nawet wielka pasja. Stworzymy galerię wyjątkowych samochodów z naszego regionu, aut z historią, z których ich właściciele są dumni. Zdjęcia trzynastu wybranych w głosowaniu Czytelników samochodów trafią na strony kalendarza na 2021 rok. Dodatkowo auto, które zdobędzie najwięcej głosów, trafi na okładkę specjalnego dodatku do gazety podsumowującego akcję Mistrzowie Motoryzacji, a samochód, które zdobędzie najwięcej głosów w całej Polsce zostanie przedstawiony w ogólnopolskim magazynie motoryzacyjnym "Moto Salon".

Trzy etapy głosowania

Listę kandydatów do nagród zgłoszonych przez naszych Czytelników opublikujemy w poniedziałek, 9 listopada. Tego dnia rozpocznie się głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu, w którym tytuły Mechanik Roku, Warsztat Samochodowy Roku, Instruktor Jazdy Roku, Szkoła Jazdy Roku oraz Autokomis Roku zostaną przyznane osobno w miastach i regionach złożonych z kilku powiatów naszego województwa. Głosowanie w pierwszym etapie plebiscytu będzie trwało do wtorku, 1 grudnia do godz.20:00.

Zwycięzcy z miast i regionów, zachowując zdobyte głosy, awansują do drugiego etapu plebiscytu - wojewódzkiego finału, w którym będą walczyć o główne tytuły i nagrody finansowe. Głosowanie na wojewódzkim szczeblu rozpocznie się w poniedziałek, 7 grudnia i potrwa do poniedziałku, 14 grudnia do godz.20:00.

Specjalną nagrodą dla zwycięzców w województwie w każdej kategorii plebiscytu będzie zaproszenie na POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największe w Polsce i Europie Środkowej targi motoryzacyjne, które odbędą się w kwietniu 2021 r.

Zwycięzcy w wojewódzkim finale awansują także do ogólnopolskiego finału, który rozpocznie się w środę, 16 grudnia i potrwa do wtorku, 22 grudnia. Finał wyłoni laureatów tytułów Mechanik Roku Polski 2020, Warsztat Samochodowy Roku Polski 2020, Instruktor Jazdy Roku Polski 2020, Szkoła Jazdy Roku Polski 2020oraz Komis Samochodowy Roku Polski 2020.

Głosowanie na samochody w akcji ALE FURA! będzie trwać od poniedziałku, 9 listopada do wtorku, 1 grudnia i będzie prowadzone w skali województwa. Zwycięzcy awansują do ogólnopolskiego finału, który wyłoni Furę Roku 2020. Ten samochód oraz jego właściciel zostanie przedstawiony w dwumiesięczniku "Moto Salon".

Wyjątkowa promocja
także na Facebooku

Uczestników akcji Mistrzowie Motoryzacji będziemy prezentować na łamach gazety, na stronach serwisów internetowych i na Facebooku. Już sam udział w plebiscycie i nominacja do nagrody to wyjątkowa forma promocji fachowców z branży moto, w której tak bardzo liczy się dobra opinia. W naszej akcji pokażemy tych, którzy cieszą się wśród swoich klientów największą popularnością i zaufaniem.

Nowością w tegorocznej edycji akcji jest dodatkowa nagroda dla laureatów wojewódzkiego finału. Będzie nią profesjonalna kampania promocyjna na Facebooku . Taka promocja z pewnością zagwarantuje pozyskanie wielu klientów.

Promocję laureatom plebiscytu zapewni także specjalny dodatek "Mistrzowie Motoryzacji", który po zakończeniu głosowania zostanie dołączony do całego nakładu naszej gazety. Z pewnością stanie się przewodnikiem po branży motoryzacyjnej w naszym województwie.

Wielka gala
na POZNAŃ MOTOR SHOW

Uroczyste zakończenie plebiscytu odbędzie się podczas POZNAŃ MOTOR SHOW 2021 - największych i najważniejszych targów motoryzacyjnych w Polsce i w Europie Środkowej. Co roku jest to obowiązkowe wydarzenie w kalendarzu każdego miłośnika motoryzacji. Podczas imprezy, która w przyszłym roku będzie trwać od 8 do 11 kwietnia, na odwiedzających czekać będą premierowe pokazy nowych modeli samochodów i motocykli oraz mnóstwo innych atrakcji.

Podczas uroczystej gali, na głównej targowej scenie, nagrody odbiorą laureaci plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji - zwycięzcy z każdego województwa w każdej kategorii, a w najważniejszym momencie uroczystości zostaną także wręczone główne nagrody dla zwycięzców ogólnopolskiego finału akcji.

MOTO SALON
patronem akcji

Tegoroczną edycję plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji objął patronatem ogólnopolski magazyn motoryzacyjny "Moto Salon". Na stronach dwumiesięcznika można znaleźć aktualności ze świata motoryzacji, prezentacje samochodów, praktyczne porady dla kierowców i wiele ciekawostek i raportów.

W ramach patronatu, na łamach jednego z kolejnych wydań magazynu, zostaną zaprezentowani zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu Mistrzowie Motoryzacji. Zostanie tam także opisany samochód, który zdobędzie najwięcej głosów w akcji ALE FURA! Właściciel auta będzie mógł opowiedzieć o swojej maszynie i o motoryzacyjnej pasji.

KLIKNIJ na okładkę i zobacz ostatni numer MOTO SALONU

Na zwycięzców
czekają nagrody
MECHANIK ROKU
i INSTRUKTOR JAZDY ROKU

Mechanicy i instruktorzy jazdy, którzy w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku lub Instruktora Jazdy Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Dodatkowo do wojewódzkiego etapu plebiscytu awansują także instruktorzy i mechanicy, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów.
Mechanik i instruktor jazdy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku lub Instruktora Jazdy Roku w naszym województwie
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • zaproszenie na tragi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • prezentację (rozmowę ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • nagrodę finansową w wysokości 1500 złotych

Mechanicy i instruktorzy jazdy, którzy w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • nagrody finansowe w wysokości 1000 złotych
 • prezentacje (rozmowy ze zdjęciem) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"

Mechanik i instruktor jazdy, którzy w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Mechanika Roku Polski 2020 lub Instruktora Jazdy Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • prezentację w magazynie "Moto Salon"
 • dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 2000 złotych
WARSZTAT SAMOCHODOWY ROKU
i SZKOŁA JAZDY ROKU

Właściciele warsztatów samochodowych i szkół jazdy, które w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku lub Szkoły Jazdy Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Dodatkowo do wojewódzkiego etapu plebiscytu awansują także warsztaty samochodowe i szkoły jazdy, które zajmą drugie i trzecie miejsce w mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów.
Właściciele warsztatu samochodowego i szkoły jazdy, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku lub Szkoły Jazdy Roku w naszym województwie
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • zaproszenie na tragi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • prezentację (rozmowę z właścicielem warsztatu lub szkoły jazdy ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • NAGRODĘ SPECJALNĄ: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą warsztat lub szkołę jako zwycięzcę plebiscytu
 • voucher na reklamę warsztatu lub szkoły jazdy na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

Właściciele warsztatów samochodowych i szkół jazdy, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę warsztatu lub szkoły jazdy na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych
 • prezentacje (rozmowy ze zdjęciem) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"

Właściciele warsztatu samochodowego i szkoły jazdy, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Warsztatu Samochodowego Roku Polski 2020 lub Szkoły Jazdy Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2021
 • prezentację w magazynie motoryzacyjnym "Moto Salon"
 • dodatkowe nagrody w postaci voucherów na reklamę na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
KOMIS SAMOCHODOWY ROKU

Właściciele komisów samochodowych, które w pierwszym etapie plebiscytu, w każdym mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Komisu Samochodowego Roku w mieście lub regionie
 • dyplom potwierdzający zdobycie tytułu
 • prezentację na liście laureatów w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do wojewódzkiego etapu plebiscytu z zachowaniem zdobytych głosów

Dodatkowo do wojewódzkiego etapu plebiscytu awansują także komisy samochodowe, które zajmą drugie i trzecie miejsce w mieście lub regionie złożonym z kilku powiatów.
Właściciel komisu samochodowego, który w wojewódzkim etapie plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Komisu Samochodowego Roku w naszym województwie
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • zaproszenie na tragi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • prezentację (rozmowę z właścicielem komisu ze zdjęciami) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu
 • NAGRODĘ SPECJALNĄ: kampanię reklamową na Facebook'u prezentującą komis samochodowy jako zwycięzcę plebiscytu
 • voucher na reklamę komisu samochodowego na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

Właściciele komisów samochodowych, które w wojewódzkim etapie plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • statuetki i dyplomy wręczane podczas regionalnego uroczystego zakończenia plebiscytu
 • vouchery na reklamę komisu samochodowego na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 1000 złotych
 • prezentacje (rozmowy z właścicielami ze zdjęciem) w specjalnym dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"

Właściciel komisu samochodowego, który w ogólnopolskim finale plebiscytu zdobędzie najwięcej głosów otrzyma:

 • tytuł Komisu Samochodowego Roku Polski 2020
 • dyplom i statuetkę wręczane na scenie podczas ogólnopolskiej gali plebiscytu na targach Poznań Motor Show 2021
 • dodatkowe nagrody w postaci voucherów na reklamę na łamach naszej gazety lub na stronach naszego serwisu internetowego albo na stronach serwisu www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych
Konkurs ALE FURA!
- zdjęcia aut do kalendarza

Właściciele 13 samochodów, które w rankingu ALE FURA! zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • publikację zdjęcia samochodu w kalendarzu na 2021 rok, który będzie nagrodą dla wszystkich laureatów akcji Mistrzowie Motoryzacji w naszym województwie, a także będzie prezentowany podczas targów POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • pięć egzemplarzy kalendarza

Właściciel samochodu, który w rankingu ALE FURA! zajmie pierwsze miejsce dodatkowo otrzyma:

 • publikację zdjęcia samochodu na okładce kalendarza
 • statuetkę wręczaną podczas gali na targach POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • zaproszenie na tragi POZNAŃ MOTOR SHOW 2021
 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem na okładce specjalnego dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • bon na paliwo o wartości 1000 złotych
 • awans do ogólnopolskiego finału plebiscytu

Właściciele samochodów, które w rankingu ALE FURA! zajmą drugie i trzecie miejsce dodatkowo otrzymają:

 • publikację zdjęcia ze swoim samochodem w dodatku do gazety "Mistrzowie Motoryzacji"
 • bon na paliwo o wartości 500 złotych

Właściciel samochodu, który w ogólnopolskim finale konkursu ALE FURA! zdobędzie najwięcej głosów otrzyma dodatkowo:

 • prezentację samochodu (rozmowa z właścicielem i zdjęcia) w jednym z kolejnych wydań ogólnopolskiego magazynu motoryzacyjnego "Moto Salon"
 • dwuosobowy voucher na weekendowy pobyt w luksusowym hotelu ze SPA
 • dodatkową nagrodę finansową w wysokości 1000 złotych

__________

Informacji o akcji udziela:
Paulina Stefańczuk
tel. 695308986
(pn-pt w godz. 9-15)
e-mail: [email protected]

Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny