MISTRZOWIE HANDLU Wybraliśmy Sprzedawców i Florystów Roku oraz najlepsze sklepy i kwiaciarnie.

Akcja specjalna Mistrzowie Handlu 2022
Fot. 123RF
Wybieramy najsympatyczniejszych sprzedawców z naszego regionu oraz florystów, którzy tworzą najpiękniejsze bukiety i najmilej obsługują klientów. Zagłosuj też na najlepsze kwiaciarnie i sklepy różnych branż. Na laureatów czekają nagrody, a wśród nich samochód Citroen C3.
SPRAWDŹ WYNIKI
w ogólnopolskim finale

____________________

SPRAWDŹ WYNIKI
Sprzedawca Roku
Florysta Roku
Sklep Roku - różne branże
Kwiaciarnia Roku
Butik Roku
Piekarnia i/lub Cukiernia Roku
Sklep z zabawkami
i artykułami dziecięcymi
Sklep z biżuterią i salon jubilerski
Sklep ze zdrową żywnością
i produktami EKO
Sklep z kawą i/lub herbatą
Sklep z artykułami z drugiej ręki
- lombardy, komisy, antyki

____________________

Wojewódzki ranking liderów

Wojewódzki ranking liderów zdecyduje o tym, którzy sprzedawcy i floryści awansują do ogólnopolskiego finalu plebiscytu Mistrzowie Handlu, w którym główną nagrodą jest samochód - Citroen C3.

KLIKNIJ I SPRAWDŹ
Wojewódzki ranking liderów

____________________

Wojewódzkie rankingi sklepów,
butików, piekarni i kwiaciarni

Także w kategoriach Sklep Roku, Butik Roku, Piekarnia Roku i Kwiaciarnia Roku, w których głosowanie prowadzone jest osobno w miastach i powiatach, zostanie przyznana główna nagroda dla placówki handlowej, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa. Poniżej prezentujemy aktualne wyniki - pierwsze trójki wojewódzkich rankingów w tych kategoriach.

SKLEP ROKU

BUTIK ROKU

PIEKARNIA ROKU

KWIACIARNIA ROKU

____________________

Po raz kolejny zostaną przyznane nagrody dla najsympatyczniejszych sprzedawców i florystów oraz dla najlepszych sklepów w naszym województwie. O tym, kto zdobędzie prestiżowe tytuły, zdecydują ci, którzy mają największe prawo, aby oceniać placówki handlowe - ich klienci.

- Ostatnie dwa lata nie są łatwe dla handlu - mówi Bogusław Kaczmarek, pomysłodawca plebiscytu. - Pandemia zakłóciła funkcjonowanie sklepów i zwiększyła znaczenie zakupów w internecie. Jednak handel, który jest tak ważną dziedziną gospodarki, oczywiście przetrwał. Wracamy do naszych ulubionych sklepów i pracujących w nich sprzedawców, do kwiaciarni i florystów. Teraz po raz kolejny nagrodzimy ich w wielkim plebiscycie.

W tegorocznej edycji akcji nie zabraknie nowości. Będą nimi m.in. nowe kategorie poświęcone konkretnym branżom handlu.

Wyjątkową nagrodą dla sprzedawców i florystów oraz właścicieli sklepów i kwiaciarni będzie zaproszenie do udziału w specjalnym szkoleniu online, którego tematem będzie promocja placówki handlowej w internecie, a szczególnie w mediach społecznościowych. Uczestnicy szkolenia otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wykładach i warsztatach.

Nowością w tej edycji plebiscytu będzie także ogólnopolski finał, do którego awansuje aż dziesięciu sprzedawców i trzech florystów z naszego regionu. W finale nagrodą dla zwycięzcy będzie piękny i nowoczesny Citroen C3.


Wielka promocja
małego handlu

Nasza akcja ma na celu promocję placówek handlowych, które dzięki jakości swoich usług i produktów z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami. Prezentując nie tylko sklepy, lecz także sprzedawców, pokażemy, że w handlu ważna jest także miła atmosfera, uprzejme traktowanie klienta i dobry kontakt ze sprzedawcą.

Na łamach gazety, w naszym serwisie internetowym, a także na naszym fanpage'u na Facebooku zaprezentujemy i docenimy sklepy, kwiaciarnie, sprzedawców i florystów z naszego województwa. Czytelnicy, oddając na nich swoje głosy, wybiorą laureatów nagród. Czeka na nich skuteczna promocja, która z pewnością przysporzy im nowych klientów.

- Już sam udział w plebiscycie to dobra reklama - dodaje Bogusław Kaczmarek. - W czasie trwania głosowania liderów rankingów będziemy prezentować w gazecie i w internecie, a po zakończeniu plebiscytu do całego nakładu dołączymy specjalny dodatek przedstawiający laureatów.

Po zakończeniu plebiscytu odbędzie się uroczyste wręczenie nagród. Obszerna relacja z uroczystości wraz z galerią zdjęć ukaże się w naszym serwisie, a także w gazecie.


Kategorie plebiscytu

Nagrody w miastach i powiatach

W plebiscycie Mistrzowie Handlu osobno w każdym mieście i powiecie zostanie przyznany tytuł SKLEP ROKU. Do nagrody w tej kategorii można zgłosić sklep każdej branży. Ważne, aby wyróżniał się przyjemną atmosferą, atrakcyjną ekspozycją dobrej jakości towarów i miłą obsługą.

W odrębnej kategorii zostaną nagrodzone sklepy odzieżowe, w których często oferowany jest szeroki asortyment - nie tylko ubrania, lecz także obuwie czy galanteria. W tej kategorii zostanie przyznany tytuł BUTIK ROKU.

Osobno zostaną nagrodzone także inne wyjątkowe sklepy, w których kupujemy pieczywo i słodkie wypieki. Głosami klientów zostanie przyznany tytuł PIEKARNIA/CUKIERNIA ROKU.

Nie zabraknie oczywiście tradycyjnej kategorii plebiscytu handlowego, w której zostaną przyznane tytuły KWIACIARNIA ROKU. Jaką kwiaciarnię zgłosić do naszej akcji? Taką, która zachwyca wystrojem, ale przede wszystkim zawsze gwarantuje świeżość i jakość kwiatów.

To, jak oceniamy sklepy, zależy przede wszystkich od ich pracowników. Dlatego osobno w każdym mieście i powiecie zostaną przyznane tytuły SPRZEDAWCA ROKU. Czekamy na zgłoszenia właścicieli lub pracowników sklepów, którzy są uprzejmi, sympatyczni i z uśmiechem potrafią fachowo doradzić klientom.

Nagrody w skali województwa

Oprócz nagród przyznawanych osobno w każdym mieście i powiecie, w plebiscycie Mistrzowie Handlu zostaną także przyznane tytuły w kategoriach wojewódzkich. W pierwszej z nich zostaną nagrodzeni pracownicy kwiaciarni. Ich praca to nie tylko obsługa klientów, lecz przede wszystkim prawdziwa sztuka, jaką jest tworzenie bukietów i kompozycji z kwiatów. Głosami klientów zostanie przyznany tytuł FLORYSTA ROKU w naszym województwie.

W skali regionu zostaną także wyróżnione sklepy specjalizujące się w handlu niektórymi konkretnymi produktami, tak jak np. sklepy z artykułami dla dzieci oraz z zabawkami. Ten rynek rozwija się dynamicznie, a rodzice dzieci szukają oryginalnej i urozmaiconej oferty różniącej się od tego, co można kupić w sieciowych sklepach.

Osobna kategoria plebiscytu jest poświęcona sklepom z biżuterią i salonom jubilerskim. W ich przypadku mniej liczy się bliskość sklepu, a większe znaczenie ma duży wybór biżuterii i jej jakość. Jubilerski ranking w naszym plebiscycie będzie dobrą wskazówką dla klientów.

Rynek produktów ekologicznych, nie tylko spożywczych, wciąż zyskuje na popularności. Z roku na rok powstaje coraz więcej sklepów, które oferują produkty wytworzone w zgodzie z naturą. Zaprezentujemy je w ramach naszej akcji, a w głosowaniu zostanie przyznana nagroda dla najlepszego sklepu z produktami ekologicznymi.

Większość z nas nie wyobraża sobie życia bez kawy i herbaty. Mała Czarna przestaje być rozpuszczalna, coraz częściej pochodzi z kawiarki lub ekspresu. Nic więc dziwnego, że powstaje coraz więcej małych palarni oraz sklepów oferujących własne, importowane kawy i herbaty oraz autorskie mieszanki. Najlepsze zdaniem klientów sklepy dla kawoszy i miłośników herbaty nagrodzimy w naszym plebiscycie.

Jest jeszcze jeden wyjątkowy rodzaj placówek handlowych, który zostanie nagrodzony w plebiscycie Mistrzowie Handlu - sklepy z artykuły z drugiej ręki. Nawet pomimo wielkiej popularności internetowych ogłoszeń i aukcji, lombardy, komisy, sklepy z antykami czy używaną odzieżą ciągle mają wielu klientów i cieszą się powodzeniem. Nic dziwnego, bo coś, co jest używane, warto zobaczyć to na żywo przed zakupem. Najlepszy sklep z artykułami z drugiej ręki wybiorą nasi Czytelnicy.


Wyjątkowe szkolenie
dla laureatów

Wyjątkową i bardzo wartościową nagrodą dla właścicieli sklepów i sprzedawców będzie profesjonalne szkolenie poświęcone promocji placówki handlowej w internecie, a w szczególności w mediach społecznościowych. W programie szkolenia, które obędzie się w formule online, znajdzie się wiele interesujących tematów.

Będzie się można dowiedzieć, jak właściwie prowadzić fanpage, jak zwiększać jego zasięgi i jak najlepiej korzystać z reklamy na Facebooku. Nasi eksperci podpowiedzą, jak tworzyć różnorodny content i grafiki - pokażą konkretne pomysły i inspiracje oraz niezbędne narzędzia. Osobny wykład podczas szkolenia będzie poświęcony tworzeniu wideo na potrzeby mediów społecznościowych. Nie zabraknie wskazówek, jak prowadzić sklep na Facebooku czy Instagramie i jak go promować.

Nabytą podczas szkolenia wiedzę i prezentowane konkretne rozwiązania będzie można od razu wykorzystać w prowadzonym biznesie, co pozwoli pozyskać nowych klientów. Uczestnicy otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu.


Czekają nagrody
dla laureatów

Nagrody dla sprzedawców

Sprzedawcy, którzy w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sprzedawcy Roku 2022 w mieście lub powiecie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety i w serwisie internetowym

Pięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 5 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów (pięciu laureatów tytułu Sprzedawca Roku, którzy zdobędą najwięcej głosów w województwie) otrzyma główne nagrody w regionie:

 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

 • zaproszenie do udziału w szkoleniu na temat promocji placówki handlowej w internecie

Sprzedawca, który zdobędzie najwięcej głosów, otrzyma tytuł i statuetkę Sprzedawcy Roku 2022 w naszym województwie.

Dodatkowo dziesięciu sprzedawców, którzy zajmą miejsca od 1 do 10 w wojewódzkim rankingu zwycięzców z miast i powiatów awansuje do ogólnopolskiego finału plebiscytu, w którym nagrodą jest samochód.

Nagrody dla florystów

Florysta, który zdobędzie najwięcej głosów w województwie, otrzyma:

 • tytuł i statuetkę Florysta Roku 2022
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety i w serwisie internetowym
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu na temat promocji placówki handlowej w internecie
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym nagrodą jest samochód
 • dwuosobowe zaproszenia na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Floryści, którzy zajmą drugie i trzecie miejsce w rankingu otrzymają:

 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety i w serwisie internetowym
 • awans do ogólnopolskiego finału akcji, w którym nagrodą jest samochód
 • dwuosobowe zaproszenie na weekendowy pobyt w komfortowym hotelu ze SPA

Ogólnopolski finał głosowania na sprzedawców i florystów

W ogólnopolskim finale weźmie udział dziesięciu sprzedawców i trzech florystów z każdego województwa. Wszyscy kandydaci z równymi szansami rozpoczną nową walkę o głosy. Główną nagrodą będzie samochód Citroen C3.

Nagrody dla sklepów w kategoriach powiatowych

Właściciele sklepów, kwiaciarni, butików oraz piekarni/cukierni, które w każdym mieście i powiecie zdobędą najwięcej głosów otrzymają:

 • tytuł Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku, Butik Roku lub Piekarnia/Cukiernia Roku w mieście lub powiecie
 • dyplom przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • prezentację w specjalnym dodatku do gazety i w serwisie internetowym
 • vouchery na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 1500 złotych

Dodatkowo właściciele sklepów, kwiaciarni, butików oraz piekarni/cukierni, które zdobędą najwięcej głosów w województwie otrzymają główne nagrody:

 • tytuł i statuetkę Sklep Roku, Kwiaciarnia Roku, Butik Roku lub Piekarnia/Cukiernia Roku w województwie
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • promocję na Facebooku prezentującą sklep, kwiaciarnię, butik lub piekarnię/cukiernię jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu na temat promocji placówki handlowej w internecie
 • dodatkowe vouchery na reklamę o wartości 1500 złotych

Nagrody dla sklepów w kategoriach wojewódzkich

Właściciele sklepów, które zdobędą najwięcej głosów w wojewódzkich kategoriach otrzymają:

 • tytuł i statuetkę Sklep Roku w odpowiednio w każdej kategorii
 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • promocję na Facebooku prezentującą sklep jako zwycięzcę plebiscytu w województwie
 • zaproszenie do udziału w szkoleniu na temat promocji placówki handlowej w internecie
 • vouchery na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 3000 złotych

Właściciele sklepów, które w wojewódzkich kategoriach plebiscytu zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają:

 • zaproszenie na uroczyste wręczenie nagród w plebiscycie
 • dyplom wręczany podczas uroczystości przygotowany do ekspozycji w placówce handlowej
 • vouchery na reklamę w gazecie, w naszym serwisie internetowym lub w serwisie www.naszemiasto.pl o wartości 2000 złotych
Regulamin akcji

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE HANDLU Wybraliśmy Sprzedawców i Florystów Roku oraz najlepsze sklepy i kwiaciarnie. - Gazeta Współczesna

Wróć na poranny.pl Kurier Poranny