MISTRZOWIE AGRO Poznaliśmy zwycięzców ogólnopolskiego wielkiego finału! Sprawdź wyniki!

Akcja specjalna
Poznaliśmy zwycięzców ogólnopolskiego wielkiego finału plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2020, którzy zdobyli tytuły Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 i Koło Gospodyń Roku Polski 2020 i dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych. Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas gali na Centralnych Targach Rolniczych w Nadarzynie koło Warszawy.

Plebiscyt MISTRZOWIE AGRO 2020 trwa od połowy września. Najpierw laureaci zostali wybrani osobno w powiatach. Później awansowali do wojewódzkiego etapu. Teraz zwycięzcy z województw w każdej kategorii rywalizują w ostatnim etapie - ogólnopolskim finale, do którego awansowali zachowując wszystkie głosy zdobyte dotychczas w powiecie i w województwie.
Finałowe głosowanie rozpoczęło się w poniedziałek, 23 listopada i zakończy się w poniedziałek, 30 listopada o godz. 21.00.

SPRAWDŹ WYNIKI:

Rolnik Roku Polski 2020
Sołtys Roku Polski 2020
Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020
Ogólnopolska gala finałowa
i główne nagrody

Zwycięzcy ogólnopolskiego finału plebiscytu zdobędą tytuły Rolnik Roku Polski 2020, Sołtys Roku Polski 2020 oraz Koło Gospodyń Wiejskich Roku Polski 2020. Otrzymają statuetki oraz dodatkowe nagrody finansowe w wysokości 5000 złotych.

Nagrody w plebiscycie MISTRZOWIE AGRO zostaną wręczone w trakcie Centralnych Targów Rolniczych w Międzynarodowym Centrum Targowo-Konferencyjnym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. To jedna z największych imprez rolniczych w Polsce odbywająca się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, marszałków województw oraz licznych organizacji branżowych.

Można tam zobaczyć ofertę wystawców z kraju i zagranicy, najnowocześniejszy sprzęt – maszyny i urządzenia rolnicze oraz środki do produkcji rolnej. Tegoroczną edycję na przełomie stycznia i lutego 2020 r. odwiedziło blisko 30 tysięcy zwiedzających z całej Polski. Podczas imprezy odbywa się cykl premier produktowych maszyn i urządzeń rolniczych, kilkanaście konferencji i seminariów tematycznych.

Czytaj więcej o imprezie na stronie internetowej Centralnych Targów Rolniczych

KLIKNIJ i zobacz relację z wielkiej gali ubiegłorocznej edycji plebiscytu

_____________
Informacji udziela
Filip Konieczny
tel. 502 499 735
(w godz. 8-16, pn-pt)

Regulamin plebiscytu

Wideo

Materiał oryginalny: MISTRZOWIE AGRO Poznaliśmy zwycięzców ogólnopolskiego wielkiego finału! Sprawdź wyniki! - Polska Times