Mistrzostwa Europy to emocje, ale też korzystne oferty dla kibiców

Materiał informacyjny T-Mobile

Piłkarskich emocji na Mistrzostwach Europy nam nie brakuje. T- Mobile postanowił jeszcze bardziej je podkręcić, aby kibicowanie wynieść na wyższy poziom. W ramach programu „Korzyści dla domu” do 15 lipca można zgarnąć doskonałą ofertę abonamentową 5G z giga paczką 200 GB od 45 zł miesięcznie lub telewizor LG 4K 55 cali za 999 zł. Oczywiście w tak mistrzowskiej kampanii nie mogło zabraknąć ambasadora marki - Roberta Lewandowskiego.

*

T-Mobile od początku stawiało sobie wysokie cele, tak jak Robert Lewandowski, który dokonał w tym sezonie rzeczy - wydawałoby się - niezwykłej. Kapitan polskiej reprezentacji zaliczył 41 trafień w Bundeslidze, tym samym ustanawiając nowy rekord tej ligi.
W związku z tym osiągnięciem również T-Mobile postanowiło podnieść poprzeczkę, tak aby polscy kibice doświadczyli jeszcze większych emocji. W jaki sposób?

Z okazji Mistrzostw Europy w piłce nożnej

T-Mobile oferuje swoim użytkownikom ofertę abonamentową 5G z paczką 200 GB już od 45 zł miesięcznie. Oferta jest dostępna w ramach programu „Korzyści dla domu”, co oznacza, że jest skierowana do klientów indywidualnych, którzy mają lub zakupią przynajmniej jeden abonament komórkowy w T-Mobile (z wyjątkiem taryf XS i S). Nie zmienia to faktu, że najtańszy pakiet dwóch abonamentów z ofertą mistrzowską to koszt rzędu 100 złotych miesięcznie. W ramach abonamentu otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich w kraju i w roamingu UE oraz internet w kraju bez limitu danych.

Jakby tego było mało, wybierając mistrzowską ofertę od T-Mobile, można dodatkowo skorzystać ze zniżek do 200 zł na urządzenia z dostępem do sieci 5G. Jest to propozycja warta rozważenia, ponieważ technologia 5G w pierwszej kolejności uzupełni, a docelowo w wielu przypadkach zastąpi istniejące standardy oparte o 2G, 3G czy 4G. Nowe rozwiązanie oferuje wszystkie dotychczasowe zastosowania, jednocześnie dostarczając wiele parametrów nieosiągalnych w dotychczasowych technologiach.

T-Mobile w swojej ofercie ma ponad 40 urządzeń obsługujących 5G. Oczywiście są to urządzenia wszystkich liczących się producentów. Z kolei sama sieć 5G od T-Mobile jest już dostępna w Warszawie i okolicach, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu, Płocku, Opolu, Częstochowie, Rzeszowie, Bielsku-Białej, Kielcach oraz na terenie Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego. Warto podkreślić, że nowych punktów na mapie kraju cały czas będzie przybywało.

*

Jak nie smartfon, to emocje na dużym ekranie

Podczas tegorocznych Mistrzostw Europy zdecydowanie trudniej jest się dostać na trybuny i stamtąd dopingować swoich idoli. Niewiele mniejszych emocji można jednak doświadczyć… w domu. W jaki sposób? Śledząc rozgrywki najlepszych europejskich drużyn na większym ekranie, dzięki któremu poczujemy się częścią tego wydarzenia, a przy okazji nie przegapiając żadnej sytuacji.

T-Mobile przygotował więc jeszcze jedną ofertę, w ramach której można stać się posiadaczem nowoczesnego telewizora LG 4K 55 cali 55UN711C za 999 zł na raty 0 proc. Jest to cena obowiązująca wraz z taryfą XL+, jeśli klient zdecyduje się tego samego dnia dobrać kolejną ofertę abonamentową od T-Mobile, np. S za 45 zł lub M za 55 zł miesięcznie.

*

Warto rozważyć tę ofertę, bo choć nasza drużyna narodowa już zakończyła swoją przygodę z Euro, to nadal czeka na nas wiele piłkarskich emocji, a ich kumulacja nastąpi w finale EURO 2021. Zastanawiasz się, czy warto? Posiadając taki sprzęt, będziesz mógł jeszcze nie raz przeżywać sportowe emocje.

Kapitan reprezentacji Polski w piłce nożnej, ambasador marki Robert Lewandowski wziął czynny udział w promocji mistrzowskiej oferty. Naszego piłkarza możemy oglądać w jednej z kampanii reklamowych. Spot, utrzymany w piłkarskim klimacie, puentuje deklaracja T-Mobile, że bez względu na to, czy niesamowite rzeczy wolimy tworzyć, czy oglądać, zawsze możemy korzystać z potencjału największej sieci 5G w Polsce od T-Mobile.

Więcej informacji na temat programu „Korzyści dla domu” można znaleźć na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dla-rodziny.

Wideo

Materiał oryginalny: Mistrzostwa Europy to emocje, ale też korzystne oferty dla kibiców - Dziennik Bałtycki

Dodaj ogłoszenie