Mister Polski 2018. Kim jest Tomasz Zarzycki? W środę 9 stycznia w teatrze Capitol w Warszawie odbyła się gala finałowa konkursu Mister Polski. Zwycięzcą okazał się kandydat z numerem 17 – Tomasz Zarzycki z Łodzi! Przez najbliższy rok to on będzie nosił tytuł najprzystojniejszego Polaka i reprezentował nasz kraj na międzynarodowych konkursach. Kim jest nowy Mister Polski? W ścisłym finale o wygraną rywalizowało siedemnastu zawodników. Zobacz zdjęcia z gali. Kto wygrał finał Mistera Polski 2018?

Mister Polski 2018! Tomasz Zarzycki najprzystojniejszym mężczyzną w kraju. Zobacz wyniki finału

Zobacz galerię

Podczas gali finałowej Jury i widzowie mogli obserwować finalistów w kilku prezentacjach, zarówno w garniturach, strojach sportowych, jak i spodenkach oraz bokserkach sportowych SAXX. Marka wyposażyła kandydatów w modele linii Kinetic, stworzone z myślą o treningach. Finaliści mogli dzięki temu w pełni komfortowo i bezpiecznie dopracowywać swoje sylwetki, aby w doskonałej formie zaprezentować się podczas gali finałowej konkursu i podbić serca Jury oraz kobiet zgromadzonych na sali, wzbudzając zazdrość niejednego pana.

Wybory Mister Polski 2018. Podlasianin został I Wicemisterem Polski 2018 [zdjęcia z gali]

Mister Polski 2019 - kim jest Tomasz Zarzycki? [WIEK, INSTAGRAM, INFORMACJE]

Więcej: https://www.radiozet.pl/Co-gdzie-kiedy-jak/Mister-Polski-2019-kto-wygral-final-Mistera-Polski-WYNIKI

A zadanie nie było łatwe, bo prezentacje uzupełniły gadżety m.in. marki Contigo i Dr.BacTy, które finaliści ograli koncertowo!

Tomasz Zarzycki nowym Misterem Polski 2018

Najwyższe noty, zostając tym najlepszym w konkursie, zebrał, pochodzący z Łodzi, dwudziestopięcioletni kandydat z numerem 17 Tomek Zarzycki. Pracuje aktywnie jako model zarówno w Polsce jak i zagranicą. Studiował logistykę, ale obecnie ma przerwę ze względu na zobowiązania zawodowe. Jego znak zodiaku to Byk.

Uwielbia podróże, motoryzację i sporty ekstremalne. Czynnie uprawia snowboard i wakeboard. Relaksuje się przy muzyce i dobrej książce. Spełnienie daje mu świadomość szczęścia rodziny i najbliższych. Na pytanie co jest najtrudniejsze w życiu Tomek odpowiedział „życie”.

Marcin Moczulski, 21-latek z podlaskiej wsi, został II Wicemisterem Polski 2018

Marcin Moczulski pochodzi z wsi Twarogi Lackie w gm. Perlejewo w powiecie siemiatyckim. Ma 21 lat i 194 cm wzrostu. Studiuje elektrotechnikę na Politechnice Białostockiej.
Zobacz galerię

W maju ubiegłego roku, podczas finałowej gali konkursu Mister Podlasia 2018, zdobył tytuł Mistera Foto 2018. W minioną środę zaś znalazł się w finałowej siedemnastce uczestników konkursu Mister Polski 2018 i zdobył tytuł I Wicemistera Polski 2018 i Mistera Elegancji 2018.

O sukcesie może też mówić inny Podlasianin – 20-letni Adam Chojnowski z Moniek, student pielęgniarstwa w Wyższej Szkole Medycznej w Białymstoku, który podczas gali Mister Polski 2018 otrzymał tytuł Mister the Best Body 2018. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku zdobył on tytuł I Wicemistera Podlasia 2018.

I casting na Miss i Mistera Podlasia 2019