Milion maseczek od NETTO. Białostocka spółka sprowadza materiały medyczne i odsprzedaje po kosztach. Bez żadnego zysku

Artykuł sponsorowany
NETTO jest wiodącym producentem płytek ceramicznych. Ale teraz - w czasie pandemii koronawirusa - jej szefowie i pracownicy postanowili... pomagać. - Wspieramy jak umiemy tę walkę - przyznaje dr Cezary Krzysztof Dąbrowski, prezes spółki.

- Czuję się w obowiązku wspierać medyków w ich nierównej walce- przyznaje dr Cezary Krzysztof Dąbrowski, prezes NETTO. Z wykształcenia jest lekarzem. Dlatego tak dobrze rozumie, czego teraz najbardziej potrzeba. I że w czasie pandemii trzeba dokonywać wyborów priorytetów dotyczących zdrowia i życia ludzi .

- Jestem świadomy zagrożenia - mówi prezes NETTO, ale tym bardziej wiem jak maksymalnie zminimalizować jego negatywne skutki.

Firma przekazała już 10 tysięcy sztuk profesjonalnych chirurgicznych maseczek - min. dla szpitala zakaźnego w Białymstoku, różnych białostockich poradni specjalistycznych, domów opieki społecznej oraz fundacji.

Kolejne 10 tysięcy maseczek oraz rękawiczek ochronnych trafiło do klientów firmy na terenie całej Polski, firm spedycyjnych, które realizują transporty naszego towaru oraz wszystkim pracownikom firmy NETTO i ich rodzin.

Planujemy również stale zaopatrywać naszych Klientów w profesjonalne maseczki, bo wiemy, że cały czas jest duży problem z dostępnością tego produktu na rynku - mówi prezes spółki - To początek działalności w tym zakresie, chcemy wspierać długofalowo opiekę medyczną w zapewnieniu stałej dostępności środków ochrony w postaci, min. maseczek, kombinezonów, gogli i przyłbic, rękawiczek ochronnych co też na bieżąco czynimy.

Realizacja pomocy będzie możliwa dzięki stałej współpracy z Chinami poprzez nasze biura i pracowników, które firma posiada od 2002 roku, a nadzór na miejscu jest niezbędny dla utrzymania standardów i niezbędnych norm. Firma ma podpisane długoterminowe kontrakty z fabrykami, które zapewniają stały dostęp do realizacji milionowych zamówień na wyroby medyczne, choćby na maseczki. Mimo, że produkcja w Chinach jest wykupiona na ponad rok do przodu.

Plan jest już realizowany. Do Polski i Białegostoku zmierza transport z Chin miliona maseczek, kilku tysięcy kombinezonów ochronnych oraz przyłbic. Wkrótce powinny do nas dotrzeć, a stąd zostaną rozdysponowane pod zamówienia non profit. NETTO przekaże sprzęt bez jakiejkolwiek marży. Zamówienia są realizowane min. dla służb czy szpitali z województwa podlaskiego. Ale też dla prywatnych firm, które chcą zadbać o swoich pracowników.

PAMIĘTAJMY !!!...

TYLKO PROFESJONALNA MASECZKA ZAPEWNIA PRAWIE 100% SKUTECZNOŚĆ IN/OUT W TRANSMISJI CORONAWIRUSA … ZAŚ SZALIKI, CHUSTY, MASKI TYPU ZRÓB-TO-SAM, ETC. MAKSYMALNIE W 1 % CHRONIĄ PRZED PRZENIKANIEM WIRUSA.

Generalnie tego typu rozwiązania służą tylko elementowi stylizacji na ulicy oraz dla tzw. czystego sumienia, że coś robimy w tym zakresie.

- Stale pracujemy nad podpisaniem kolejnych kontraktów na dalsze miesiące - ujawniają pracownicy NETTO.

Więcej informacji o firmie Netto. KLIKNIJ

P.S. Niech przykład NETTO/Cortina Int Group będzie „zaraźliwy’’ dla innych wrażliwych ludzi dobrej woli.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie