adek
Memy po meczu Polska - Francja. Najlepszy mecz Polaków na mundialu, ale internauci nie szczędzą gorzkich słów Internet
Polska - Francja - memy. Polska przegrała z Francją w meczu 1/8 finału mistrzostw świata w Katarze. Polacy odpadli z mundiali mimo zagrania najlepszego meczu w turnieju. Obejrzyjcie przygotowane przez internautów najlepsze memy po meczu Polska - Francja 1:3 rozegranym podczas MŚ w Katarze.

Memy po meczu Polska - Francja 1:3. Reprezentacja Biało-Czerwonych wraca do domu, a internauci komentują

Niestety Polakom, mimo ładnej gry, nie udało się awansować do 1/4 mistrzostw świata w Katarze. 4.11.2022 Polska reprezentacja przegrała z francuską 1 do 3.

Pierwszą połowę meczu Polacy zagrali jak natchnieni. Były chęci do walki, odwaga w ataku i uwaga w obronie. Francuzi mieli tylko dwie niebezpieczne dla naszego golkipera sytuacje. Pierwszej stuprocentowej Olivier Giroud nie wykorzystał potykając się w polu karnym. Niestety już w 44 minucie szansy nie zmarnował zdobywając pierwszą bramkę w tym meczu.

Najlepsza akcja przeprowadzona przez polską reprezentację miała miejsce w 37. minucie. Oddaliśmy trzy celne strzały na bramkę Francuzów. Pierwsze bronił bramkarz, ostatnią odbił jeden z obrońców.

Niestety w 74. minucie kapitalnym strzałem popisał się Kylian Mbappe, który pokonał Wojciecha Szczęsnego.

Mbappe podwyższył wynik na 3:0 dla Francji jeszcze w doliczonym czasie.

Polska - Francja - najlepsze memy mundialu

Jedyną bramkę tego meczu Polacy strzelili z rzutu karnego wywalczonego przez Kamila Grosickiego, który wszedł na murawę w samej końcówce spotkania. Wykonywał go Robert Lewandowski i... nie trafił. Na nasze szczęście francuski bramkarz wyszedł przed linię bramkową i sędzia kazał powtórzyć karnego. Tym razem Lewy nie zmarnował szansy.

Polska - Francja - memy po meczu na MŚ 2022

Polacy przegrali z Francją 1:3 i zakończyli grę w MŚ w Katarze. Zobaczcie jak komentują grę naszych piłkarzy Internauci:

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0