Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sparta Szepietowo 6:0 (zdjęcia)

(jan)
Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sparta Szepietowo 6:0
Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sparta Szepietowo 6:0 Krzysztof Jankowski
Wynik otworzył już w 9. minucie Mateusz Nakielski, który precyzyjnym strzałem głową wykończył dośrodkowanie Andrzeja Kosińskiego z rzutu wolnego.

Pięć minut później w polu karnym gości faulowany był Karol Kosiński, a jedenastkę pewnie wykonał Krystian Kulikowski. Przedniej urody była akcja na 3:0 – Andrzej Lewczuk zagrał perfekcyjne prostopadłe podanie na 40 metrów do Andrzeja Kosińskiego, ten wpadł w pole karne i pokonał Macieja Bartoszuka.

Goście odgryzali się bielszczanom w zasadzie tylko pojedynczymi akcjami swojego lidera Wojciecha Kowalczyka. Napastnik Sparty nawet dwukrotnie pokonał Patryka Siduna, ale za każdym razem gol padał z niebudzącej wątpliwości pozycji spalonej.

Po przerwie Tur dołożył jeszcze trzy bramki. Najpierw Łukasz Pawluczuk, tuż po wejściu na boisko, wykorzystał dokładne dogranie Nakielskiego, potem kolejny tego dnia rezerwowy Michał Walczuk popędził lewym skrzydłem i strzelił celnie przy słupku, a wynik ustalił Karol Kosiński po efektownej wymianie szybkich podań z pierwszej piłki z Nakielskim.

Bielsk Podlaski, 20.05.2017 – IV liga

Tur Bielsk Podlaski – Sparta Szepietowo 6:0 (3:0)

Bramki: 9’ Nakielski (gł), 15’ K. Kulikowski (karny), 31’ A. Kosiński, 73’ Pawluczuk, 76’ Walczuk, 80’ K. Kosiński.