Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sokół Sokółka 3:0 (zdjęcia)

(jan)
Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sokół Sokółka 3:0
Mecz Tur Bielsk Podlaski – Sokół Sokółka 3:0 Krzysztof Jankowski
Piłkarze czwartoligowego Tura Bielsk Podlaski rozegrali drugi mecz sparingowy tego lata. Na własnym boisku pokonali beniaminka klasy okręgowej Sokoła Sokółka 3:0 (0:0).

Wszystkie gole padły po przerwie, gdy trener Tura Paweł Bierżyn wypuścił do boju prawie całą wypoczętą jedenastkę. Świetnie współpracowali w niej dziewiętnastolatkowie: Łukasz Popiołek i Michał Walczuk. To właśnie po ich akcji w 54. minucie Tur objął prowadzenie. Na 2:0 wynik podwyższył Mateusz Jakubowski wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem, a wynik ustalił Walczuk – strzałem z rzutu karnego, podyktowanego za faul w polu karnym na Andrzeju Kosińskim.
Kolejny mecz sparingowy bielszczanie rozegrają w najbliższy weekend ze spadkowiczem z III ligi – KS-em Wasilków.

Tur Bielsk Podlaski – Sokół Sokółka 3:0 (0:0)

Bielsk Podlaski, 20.07.2016 – mecz towarzyski

Bramki: 54’ Popiołek, 71’ M. Jakubowski, 89’ Walczuk (k).

Tur (I połowa): Drozdowski (31’ Jaźwiński) – Witoszko, Koźlik, P. Kosiński, R. Kulikowski – Zawadzki, Car, Łochnicki, K. Kosiński, Daniłowski – M. Jakubowski; (II połowa): Jaźwiński (61’ Kotowicz) – K. Kulikowski, Koźlik (61’ Fiedorowicz), Chilkiewicz, Falkowski – Iwaniuk, A. Lewczuk, A. Kosiński, Walczuk, Popiołek – M. Jakubowski.