Mecz Real Napoli 3:1. Wszystkie bramki YOUTUBE (wideo)

JCZ (aip)
Mecz Real Napoli 3:1. Wszystkie bramki YouTube
Mecz Real Napoli 3:1. Wszystkie bramki YouTube East News
Liga Mistrzów. Mecz Real Napoli zakończył wynik 3:1. Zobacz bramki, jakie padły na stadionie Santiago Bernabeu.

LIGA MISTRZÓW REAL NAPOLI WSZYSTKIE BRAMKI YOUTUBE

Choć Real już w 23 sekundzie mógł wyjść na prowadzenie (Pepe Reina jedną ręką obronił próbę Karima Benzemy), to Napoli rozpoczęło strzelanie. W 8 minucie podanie od Marka Hamsika kapitalnie wykończył Lorenzo Insigne. Włoch być może sam nie wierzył w powodzenie akcji, ale kopnął na tyle precyzyjnie, na tyle mocno, że wysunięty z bramki Keylor Navas nie zdążył z interwencją.

Real Madrid vs Napoli 3-1. Wszystkie bramki Youtube

Real ruszył do ataku i dziesięć minut później doprowadził do wyrównania. Zagranie zewnętrzną częścią stopy od Daniela Carvajala główką zamknął Karim Benzema. To było jego siódme trafienie w tej edycji Ligi Mistrzów.

REAL NAPOLI 3:1. WSZYSTKIE BRAMKI - LIGA MISTRZÓW 15.02.2017

Przed przerwą Real jeszcze dwukrotnie zagroził bramce Napoli. Najpierw fatalnie przestrzelił Cristiano Ronaldo, później Benzema obił słupek.

Liga Mistrzów. Real Madrid vs Napoli 3-1

To, co Realowi nie udało się przed zejściem do szatni, to udało się krótko po powrocie z niej. Ronaldo przemknął na prawym skrzydle, a potem podniósł głowę, spojrzał kto nabiega i zdecydował wycofać do nabiegającego Toniego Kroosa.

To była świetna decyzja. Niekryty przez nikogo Niemiec uderzył jak na treningu. Napoli jeszcze dobrze nie przetrawiło utraty gola, a Real już nadciągnął z kolejnym.

MECZ REAL NAPOLI 3:1 YOUTUBE. LIGA MISTRZÓW WSZYSTKIE BRAMKI

Pięć minut później było 3:1. Casemiro przebił Insigne w jakości trafienia – posłał bombę z trzydziestu metrów w prawy róg. Reinie pozostało kiwnąć z uznaniem. Na tej bramce Real zakończył strzelanie, a Zidane zapobiegawczo zdjął Sergio Ramosa, który poczuł ból.

Napoli może pluć sobie w brodę, że pomimo słabszej gry od Realu nie wykorzystało szansy na 2:3 – w 67 minucie spudłował Dries Mertens.

Arkadiusz Milik na murawie zameldował się w 83 minucie, zmieniając Marka Hamsika. To jego pierwszy mecz po 130 dniach walki z kontuzją, której nabawił się w meczu el. do MŚ 2018 Polska - Dania.