Mecz Real Madryt - FC Barcelona 0:4 - wynik, bramki YouTube 21.11.2015 (wideo)

Press Focus/x-news, (adek)
Real Madryt - FC Barcelona YouTube 21.11.2015
Real Madryt - FC Barcelona YouTube 21.11.2015 Press Focus/x-news
Real - Barcelona YouTube 21.11.2015. Zobacz bramki i wynik spotkania Real Madryt - FC Barcelona

Real Madryt - FC Barcelona bramki YouTube 21.11.2015. Real - Barcelona wynik 21.11.2015

El Clasico dla Barcelony. W 12. kolejce Primera Division „Duma Katalonii” nie dała szans Realowi i wygrała na Santiago Bernabeu aż 4:0.

Na przerwę piłkarze Blaugrany schodzili z dwubramkową zaliczką, dzięki trafieniom Luisa Suareza i Neymara. W drugiej połowie ton rywalizacji nadal nadawali goście. Swojego pierwszego gola w sezonie strzelił Anders Iniesta, a wynik ustalił znakomicie grający tego wieczora Suarez.

Real bez szans w El Clasico. Barcelona wygrała na Santiago Bernabeu 4:0 (materiał wideo: Press Focus/x-news)