Mecz Polska - Chorwacja. Cały mecz. Zobacz pwotórkę. YOUTUBE, ONLINE

krk, mac, x-news, aip
Cały mecz Polska - Chorwacja do obejrzenia online na youtube
Cały mecz Polska - Chorwacja do obejrzenia online na youtube Matthias Schrader
Cały mecz POLSKA - CHORWACJA na RIO 2016 można obejrzeć ONLINE. Polacy wygrali 30:27 i awansowali do półfinałów. Wideo z ostatnich sekund na YOUTUBE I TVP SPORT. Zobacz jak Polacy pokonali Chorwatów. CAŁY MECZ.

Biało-czerwoni pokonali Chorwatów i wywalczyli upragniony awans do strefy medalowej igrzysk w Rio de Janeiro.

RIO 2016. POLSKA - CHORWACJA 30:27. CAŁY MECZ ONLINE NA YOUTUBE. TRANSMISJA TVP SPORT

O tym marzyli wszyscy kibice biało-czerwonych. Reprezentacja Polski piłkarzy ręcznych wygrała z Chorwacją 30:27 (18:14) w ćwierćfinale igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro. Nie zabrakło wielkich emocji. Jeszcze w 52. minucie "Kowboje" wyrównali wynik, jednak biało-czerwoni nie odpuszczali walki. Na minutę przed końcem czerwoną kartką za sfaulowanie Karola Bieleckiego ukarany został Jakov Gojun.

Oglądaj online: Polska - Chorwacja 30:27 Cały mecz ONLINE 17.08.2016 WIDEO NA YOUTUBE, OSTATNIA BRAMKA

Od tego momentu wygrana Polaków była formalnością. Dla podopiecznych Tałanta Dujszebajewa jest to szansa na powtórzenie sukcesu z Igrzysk w Montrealu, a nawet zajście jeszcze dalej. W półfinale biało-czerwoni zmierzą się z Danią.

Polska - Chorwacja 30:27 Wielka wygrana Polaków. MECZ ONLINE [YOUTUBE WIDEO]

W 47. minucie po kolejnym golu Bieleckiego Polacy uciekli na trzy gole, ale Chorwaci błyskawicznie znów ich doszli, a na osiem minut przed końcem do remisu po 25 doprowadził Strlek. Od tego momentu każdy rzut, każda obrona były już ważne.

Emocje sięgały zenitu. Na pięć minut przed końcem był remis 26:26, po czym chorwacki bramkarz obronił rzut Mateusza Jachlewskiego, ale w rewanżu doskonałą interwencją popisał się Wyszomirski.

W 57. minucie gola na 27:26 rzucił Bielecki, a dwie minuty później Kamil Syprzak powiększył przewagę do dwóch goli. Rywale grali już w osłabieniu, bo po brutalnym faulu czerwoną kartkę obejrzał Jakov Gojun. Wtedy stało się jasne, że polski zespół musi awansować do półfinału.

Polska – Chorwacja 30:27 (18:14)
Polska: Szmal, Wyszomirski – Lijewski 7, Jachlewski 1, Krajewski, Krajewski, Bielecki 12, Wiśniewski 1, Bartosz Jurecki 1, Jurkiewicz 2, Syprzak 2, Daszek 4, Kus, Szyba. Trener: Tałant Dujszebajew.
Chorwacja: Stevanović, Pesić – Duvnjak 5, Stepancić 7, Kopljar 1, Gojun, Horvat, Karacić, Strlek 4, Cupić 7, Mamić 1, Slisković 1, Brozović 1, Kozina. Trener: Żejko Babić.

Cały mecz Polska - Chorwacja 17.08.2016 WYNIK, POWTÓRKA, OSTATNIA BRAMKA, MECZ ONLINE

- Zgadzam się z trenerem Dujszebajewem, że pokazaliśmy nieprawdopodobny charakter i siłę mentalną. W tej końcówce na pewno to zadecydowało o naszym zwycięstwie. Naszej reprezentacji nie wolno nigdy przekreślić - powiedział Robert Lis, asystent trenera reprezentacji Polski piłkarzy ręcznych - - Każdą drużynę, która jest tutaj, w ten czy inny sposób znamy, bo to jest ścisła światowa czołówka. Zdajemy sobie sprawę, że tu nie ma czasu na odpoczynek i świętowanie. Następny mecz jest za 48 godzin i trzeba się do niego przygotować przynajmniej tak samo dobrze jak na Chorwację - dodał.

POLSKA - CHORWACJA WYNIK. Polacy znokautowani przez Chorwację [RELACJA, WYNIK, ZDJĘCIA]

W półfinale polscy szczypiorniści zagrają z Danią. "Zdajemy sobie sprawę, że tu nie ma czasu na odpoczynek i świętowanie" (Źródło: x-news)

W składzie, który pokonał Chorwację połowa graczy występuje na codzień w Kielcach. O sile jaką stanowią świadczy fakt, że zawodnicy Vive Tauron Kielce zdobyli 22 na 30 wszystkich zdobytych w ćwierćfinale bramek. Karol Bielecki zdobyła 12, Krzysztof Lijewski 7, Mariusz Jurkiewicz 2, Mateusz Jachlewski 1. Długimi okresami na boisku niemal cała siódemka to kielczanie - Szmal w bramce, rozgrywający Jurkiewicz, Lijewski i Bielecki, Kus na kole i Jachlewski na skrzydle.

Polska Chorwacja piłka ręczna awansujemy do półfinału Rio de Janeiro 2016 (Źródło: Youtube)

Rio 2016. Polska - Chorwacja 30:27. Cały mecz na YOUTUBE online. Oglądaj na TVP Sport

- Potrzebowaliśmy czasu, by ten zespół zaczął ze sobą współpracować, żebyśmy sobie zaufali i zagrali dobre zawody. Tak jest w sporcie, że raz jest beznadziejnie, a raz jest dużo lepiej - mówi jeden z bohaterów meczu ćwierćfinałowego turnieju piłkarzy ręcznych Polska - Chorwacja Karol Bielecki.

ZOBACZ OSTATNIE SEKUNDY MECZU: Polska – Chorwacja: ostatnie sekundy spotkania i wielka radość Polaków

Polscy piłkarze ręczni o finał igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro zagrają w nocy z piątku na sobotę, o godzinie 1:30 czasu polskiego - poinformował sztab naszej drużyny olimpijskiej. Rywalem Polaków będzie Dania.