Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:3 (zdjęcia)

(dj)
Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:3
Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze 2:3 Anatol Chomicz
Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze zakończył się wynikiem 2:3. Gola dla Jagi w 4 minucie strzelił Przemysław Frankowski. Niestety, Jaga przegrała mecz na własnym boisku.

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze rozpoczął się od niespodziewanego gola Przemysława Frankowskiego. Po błędzie Kurzawy, pewnie umieścił piłkę w bramce Janukiewicza.

Radość kibiców nie trwała długo. Skrzypczak przebiegł po nogach Tarasovsa i z pięciu metrów strzelił wyrównującego gola dla Górnika Zabrze. Sędziowie nie uznali, że nasz zawodnik został sfaulowany i bramkę uznali.

W drugiej połowie najpierw z piłką minął się Madera, później Tarasovs nie trafił w piłkę, za to bez problemu pokonał Drągowskiego Łukasz Madej. W 67 minucie Górnik Zabrze prowadził z Jagiellonią 2:1.

Szczęście uśmiechnęło się do Jagiellonii w 82 minucie meczu. Piłka z rzutu rożnego wpadła wprost przed Piotra Grzelczaka, który pewnie posłał ją do bramki.

Mecz Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze osiągnął wynik 2:2. Nie na długo.

Po trzech minutach Górnik Zabrze ruszył z pierwszą kontrą, ale Sadzawicki nie trafił do bramki Jagiellonii. Ta sztuka dwie minuty później udała się Romanowi Gergelowi, który ustanowił wynik spotkania na 2:3.

Sędzia doliczył trzy minuty gry, ale Jagiellonia nie dała rady pokonać obrony Górnika Zabrze.

Mecz Jagiellonia - Górnik oglądało 6 734 widzów.