Mecz Atletico Real 0:3. Zobacz bramki Ronaldo na YouTube [ZDJĘCIA, WIDEO]

(dj), krk
Mecz Atletico Real zakończył wynik 0:3. Zobacz mecz Atletico Real YouTube wideo. Oglądaj bramki Ronaldo na YouTube.

Liga hiszpańska. Real w znakomitym stylu wygrał na Vicente Calderon derby Madrytu. Mecz Atletico Real zwyciężył, bo miał kapitalnie dysponowanego Cristiano Ronaldo. Portugalczyk strzelił dla Królewskich wszystkie trzy gole.

Zobacz mecz Atletico Real - wszystkie bramki na YouTube

Atletico Madrid vs Real Madrid 0-3 - All Goals & Extended Highlights - La Liga 19/11/2016 HD

Zespół Zinedine'a Zidane'a do czterech punktów powiększył przewagę nad Barceloną po meczu Atletico Real.

Atletico Real YouTube. Skrót meczu, wszystkie bramki Ronaldo

Królewscy popisowo rozegrali mecz na Vicente Calderon i zamknęli usta krytykom. W sobotę klasą dla siebie był Cristiano Ronaldo, który wreszcie zaprezentował swój olbrzymi potencjał. CR7 po raz pierwszy pokonał Jana Oblaka po strzale z rzutu wolnego. W tej sytuacji Portugalczykowi pomógł rykoszet, który całkowicie zmylił słoweńskiego golkipera. W pierwszej połowie gospodarze byli zupełnie bezradni i nie potrafili zagrozić bramce Królewskich.

ATLETICO MADRID - REAL MADRID 0:3 HIGHLIGHTS HD Hat Trick

Po przerwie podopieczni Diego Simeone ruszyli do ataku, ale w 71. minucie ponownie skarcił ich Ronaldo. W polu karnym asa Realu faulowal Stefan Savić, a arbiter wskazał na "wapno". Jedenastkę na gola zamienił sam poszkodowany. CR7 wynik meczu ustalił pięć minut później, wykańczając wzorowy kontratak, w którym udział wzięli Isco oraz asystujący Gareth Bale. Było to już 18. trafienie Portugalczyka w spotkaniach przeciwko Atletico. 31-latek został w ten sposób najlepszym strzelcem Realu w derbach Madrytu, prześcigając klubową legendę - Alfredo Di Stefano (17 bramek).