ME: Jagiellonia wraca z Warszawy z punktem

Piłkarze młodej Jagi po dwóch ligowych zwycięstwach zremisowali
Piłkarze młodej Jagi po dwóch ligowych zwycięstwach zremisowali Fot. A. Chomicz
Młoda Jagiellonia Białystok zremisowała na wyjeździe z Polonią Warszawa 2:2. Żółto-czerwoni musieli gonić wynik, bowiem po kwadransie przegrywali 0:2.

- Punkt zdobyty w takich okolicznościach na pewno trzeba docenić, jednak powinniśmy ten mecz wygrać. O tym, że nie zgarnęliśmy pełnej puli zadecydowała pierwsza połowa, na którą można powiedzieć, że nie dojechaliśmy - mówi Wojciech Kobeszko, trener białostoczan.

Przyjezdni w pierwszej połowie praktycznie tylko raz poważnie zagrozili bramce Polonii, ale za to z dobrym skutkiem. W 30. minucie indywidualna akcja Macieja Makuszewskiego przyniosła gola kontaktowego. Do wyrównania doprowadził po przerwie Kamil Zapolnik.

- W drugiej połowie zagraliśmy dużo lepiej. Było to chyba nasze najlepsze 45 minut w tym sezonie - ocenia Kobeszko.

Polonia Warszawa - Jagiellonia Białystok 2:2 (2:1). Bramki: 1:0 - Weis (3), 2:0 - Cotra (14), 2:1 - Makuszewski (30), 2:2 - Zapolnik (58).

Jagiellonia: Ptak - Butkiewicz, Radecki, Józefiak, Zawadzki, Kądzior, Canas (46. Gigauri), Makuszewski (80. Murawski), Grudziński (46. Jastrzębski), Zapolnik (87. Kosiński), Maycon (46. Mackiewicz).