MKTG SR - pasek na kartach artykułów

MDK. XII Wojewódzki Konkurs Literacki O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława Szymańskiego

(dor)
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ogłosił XII Wojewódzki Konkurs Literacki O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława Szymańskiego
Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku ogłosił XII Wojewódzki Konkurs Literacki O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława Szymańskiego MDK Białystok
XII Wojewódzki Konkurs Literacki O Srebrne Pióro MDK im. Wiesława Szymańskiego zostanie rozegrany w dwóch kategoriach.

Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku zaprasza uczniów trzecich klas gimnazjów, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów i młodzież do 25. roku życia województwa podlaskiego do udziału w XII edycji Wojewódzkiego Konkursu Literackiego „O Srebrne Pióro MDK" im. Wiesława Szymańskiego.

Konkurs zostanie rozegrany w dwóch kategoriach gatunkowych: poezji i prozy. W kategorii poezji należy nadesłać zestaw trzech wierszy o dowolnej tematyce; w kategorii prozy – jedno opowiadanie (nowelę), o dowolnej tematyce, z wyłączeniem szeroko rozumianej fantasy.

Termin nadsyłania prac upływa 22 listopada 2018 roku (decyduje data stempla pocztowego). W celu zachowania anonimowości prace należy nadsyłać wyłącznie pocztą tradycyjną (listownie) na adres: Młodzieżowy Dom Kultury 15-201 Białystok ul. Warszawska 79 A, z dopiskiem „Srebrne Pióro – XII" i z oznaczeniem literowym kategorii wiekowej.

Regulamin oraz karta zgłoszenia Konkursu znajdują się na stronie internetowej MDK www.mdk.bialystok.pl .

Uroczyste rozstrzygnięcie Konkursu, połączone z wręczeniem nagród, nastąpi 13 grudnia 2018 r. o godz. 17.30 w siedzibie MDK. Na galę rozstrzygnięcia Konkursu zostaną zaproszeni autorzy nagrodzonych i wyróżnionych prac.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny