Matura próbna OPERON 2017: Języki obce: angielski, niemiecki. ARKUSZE, ODPOWIEDZI

aip,ezio
Matura próbna OPERON 2017: Języki obce: angielski, niemiecki. ARKUSZE, ODPOWIEDZI
Matura próbna OPERON 2017: Języki obce: angielski, niemiecki. ARKUSZE, ODPOWIEDZI Archiwum
Trwa matura próbna z wydawnictwem OPERON. W czwartek język angielski. Zobacz arkusze i odpowiedzi z dzisiejszego egzaminu.

Arkusze egzaminacyjne oraz płyty CD są opracowywane przez doświadczonych egzaminatorów, dzięki czemu umożliwiają rzetelne sprawdzenie wiedzy i przygotowanie do realiów prawdziwego egzaminu dojrzałości. Aby egzamin przebiegał bez zakłóceń, a wszyscy uczniowie mieli równe szanse na diagnozę, we wszystkich szkołach w Polsce rozpoczyna się on tego samego dnia i o tej samej godzinie. Matura próbna z Operonem 2018 rozpoczęła się we wtorek od egzaminu z języka polskiego. W środę przyszłoroczni maturzyści napisali próbny egzamin z matematyki.

AKTUALIZACJA MATURA PRÓBNA 2017 JĘZYKI OBCE: ANGIELSKI, NIEMIECKI (PRZECIEKI, PYTANIA, ODPOWIEDZI)

W czwartek czas na język obcy - najpopularniejsze języki to angielski i niemiecki. Matura próbna z Operonem nie jest obowiązkowa, ale organizuje ją wiele szkół w naszym regionie. Próbną maturę Operon organizuje od 2007 roku. Co roku do tego egzaminu przystępuje 70% uczniów z klas maturalnych. Matura Próbna 2017/2018 z Operonem. Co będzie - przecieki. Rozumienie ze słuchu Podstawę zadań sprawdzających wiadomości i umiejętności w zakresie rozumienia ze słuchu stanowią teksty dwukrotnie odtwarzane w sali egzaminacyjnej z płyty CD, na której – oprócz tekstów w języku obcym – nagrane są instrukcje w języku polskim dotyczące rozwiązywania zadań.

**

Matura próbna OPERON 2017: Języki obce: angielski, niemiecki. ARKUSZE, ODPOWIEDZI

**

Rozumienie tekstów pisanych - Zadania sprawdzające wiadomości i umiejętności w zakresie rozumienia tekstów pisanych oparte są na tekstach zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym.

Znajomość środków językowych - Zadania sprawdzające znajomość środków językowych (leksykalno-gramatycznych) oparte są na pojedynczych zdaniach lub krótkich tekstach zamieszczonych w arkuszu egzaminacyjnym.

Wypowiedź pisemna - Zadanie polega na napisaniu teksu zgodnie ze wskazówkami dotyczącymi treści oraz formy zawartymi w poleceniu.

W internecie roi się od stron oferujących informacje o przeciekach. Niektórzy twierdzą, że znają nawet konkretne zadania, pytania, czy tematy wypracowań.

Jednak nie dajcie się nabrać! Z pewnością w sieci nie znajdziecie konkretnych pytań ani przecieków maturalnych.

Jeśli natraficie na strony, które twierdzą, że je podają - pod żadnym pozorem się na nich nie rejestrujcie ani nie wysyłajcie sms-ów. Za tym stoją najczęściej zwykli naciągacze, żerujący na czyjejś naiwności

**

Matura próbna OPERON 2017: Języki obce: angielski, niemiecki. ARKUSZE, ODPOWIEDZI

**

Białystok. Matura próbna 2017 w VIII LO (krk)

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie