Marcina Łuczenko-Szczęsna jest w ciąży. Pochwaliła się tym faktem na portalu społecznościowym. - Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny - napisała Marina.

Marina jest w ciąży. Taką wiadomość przekazał na Instagramie Wojciech Szczęsny oraz jego żona Marina. Udostępnili swoje wspólne zdjęcie, na którym Marina Łuczenko prezentuje ciążowy brzuszek.

Zobacz galerię

"Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem. Tym bardziej, że już nie da się tego ukryć .... Bardzo nam zależało, żeby jak najdłużej móc cieszyć się tym pięknym okresem tylko z najbliższymi. Jesteśmy bardzo podekscytowani i z niecierpliwością oczekujemy przyjścia na świat nowego członka rodziny." - napisała na portalu społecznościowym Marina.

Jednocześnie Marina prosi o uszanowanie prywatności:

- Tymczasem bardzo proszę o uszanowanie naszej prywatności w tym wyjątkowym i jakże ważnym dla nas czasie.

Zobacz też Magda Narożna ma nowy samochód. To Lexus LS 500h. Ten model kosztuje ponad pół miliona złotych (zdjęcia)

Marina w ciąży. Wojciech Szczęsny zostanie ojcem. Marina Łuczenko prezentuje ciążowy brzuszek. "Jesteśmy bardzo podekscytowani" FOTO, WIDEO

Internauci zareagowali entuzjastycznie. Pod postem na Instagramie pojawiło się setki komentarzy. Marina jest w ciąży - internauci komentują:

  • Cudownie wyglądasz! Wręcz promieniejesz
  • Pięknie! Gratulacje!!! Dużo zdrowia i spokoju :)
  • Czekają Was cudowne i wzruszające momenty 😍😃 Gratulacje!!
  • Gratulacje. Jesteście piękną parą. Dużo zdrówka dla was i maleństwa

Kochani wreszcie czujemy, że jesteśmy gotowi aby podzielić się z Wami naszym szczęściem

Marina Łuczenko na Instagramie

Wojciech Szczęsny, bramkarz reprezentacji Polski oraz Juventusu Turyn, i jego żona Marina Łuczenko-Szczęsna, spodziewają się pierwszego dziecka. Para nie podała jednak spodziewanej daty narodzin dziecka.

"All I Want for Christmas" w wykonaniu polskiego bramkarza i jego utalentowanej żony (źródło: x-news)