MAMA I JA - ranking liderek Zobacz, kto na dziś ma szansę na zdobycie awansu do finału, w którym nagrodą jest samochód

Akcja specjalna MAMA I JA

- Aby znaleźć się w tym rankingu trzeba mieć najwięcej głosów w swoim mieście lub powiecie - mówi Katarzyna Niedzwiecka, koordynator akcji MAMA I JA. - Do finału awansują laureatki z miejsc od 1 do 10 w poniższym rankingu. W wielkim finale wszystkie kandydatki będą miały równe szanse na zdobycie samochodu, rozpoczynając nową walkę o głosy.

Mama, która zdobędzie najwięcej głosów w skali województwa i zajmie pierwsze miejsce w tym rankingu zostanie zwyciężczynią w naszym regionie. Jej zdjęcie z dzieckiem lub dziećmi trafi na okładkę głównego wydania gazety. Otrzyma ona także voucher o wartości 2000 złotych na zakupy w sklepie SMYK.

Mamy, które w tym rankingu zajmą miejsca od 2 do 5 także otrzymają vouchery do sklepu SMYK o wartości 1500 złotych, 1000 złotych oraz 500 złotych odpowiednio za zajęcie miejsca 2, 3 oraz 4 i 5 miejsca w rankingu.

KLIKNIJ i przejdź
do głosowania
Regulamin akcji

Materiał oryginalny: MAMA I JA - ranking liderek Zobacz, kto na dziś ma szansę na zdobycie awansu do finału, w którym nagrodą jest samochód - Gazeta Współczesna