LZS Starowice Dolne przegrał u siebie aż 1:4 z Unią Turza Śląska w meczu 31. kolejki III ligi

Krzysztof Marcinkiewicz
Zdjęcie archiwalne.
Zdjęcie archiwalne. Wiktor Gumiński
W meczu 31. kolejki III ligi Unia Turza Śląska urwała kolejne punkty drużynie z Opolszczyzny. Tym razem gładko pokonała LZS Starowice Dolne.

Zaledwie po kwadransie goście z Turzy Śląskiej prowadzili w Starowicach Dolnych już 2:0. Bramki zdobyli Sławomir Musiolik i Michał Mazur. LZS odpowiedział jeszcze przed przerwą kontaktowym trafieniem Michała Skowrona. To było jednak wszystko, na co było ich stać w tym meczu, bo po 65 minutach Musiolik miał już ustrzelony dublet. Wynik rywalizacji rozstrzygnął w 77. minucie Jakub Kuczera.

LZS czekają w tym sezonie jeszcze trzy mecze. W najbliższej kolejce pojedzie na derbowe spotkanie do Kluczborka, potem odwiedzi Goczałkowice Zdrój, a z III ligą pożegna się meczem na własnym stadionie z Odrą Bytom Odrzański.

LZS Starowice Dolne - Unia Turza Śląska 1:4 (1:2)
Bramki: 0:1 Musiolik - 7., 0:2 Mazur - 15., 1:2 Skowron - 38., 1:3 Musiolik - 65., 1:4 Kuczera - 77.
Starowice: Korczak – Zychowicz, Kozłowski (79. Jasiński), Trochanowski, Grądowski, Rakowski (79. Zozula) – Skowron (70. Konstanty), Czajkowski, Nowosielski, Rudnik (79. Raś) – Setla (79. Roguła).
Żółta kartka (Starowice): Setla.