Łotwa - Polska 2:2. Grosicki i Matuszek zagrali w drugiej połowie.

Kamil Grosicki zagrał w młodzieżowej reprezentacji Polski
Kamil Grosicki zagrał w młodzieżowej reprezentacji Polski Fot. Archiwum
Młodzieżowa reprezentacja Polski zremisowała w towarzyskim meczu w Rydze z Łotwą 2:2. Gole dla biało-czerwonych strzelał Patryk Małecki.

Podopieczni Andrzeja Zamilskiego stracili pierwszą bramkę już w 22. minucie gry. Przed przerwą, za sprawą wychowanka suwalskich Wigier - Małeckiego udało się odrobić straty.

W drugiej połowie od poczatku na boisku zameldował się zawodnik Jagiellonii Białystok, Kamil Grosicki, który zmienił Michała Janotę. W 65. minucie na plac gry wszedł drugi żółto-czerwony, Szymon Matuszek.

Dwie minuty przed końcem Małecki zdobył drugą bramkę, ale Łotysze już w doliczonym czasie gry zdołali doprowadzić do remisu.