Lotto Ekstraklasa. Kanciarz z Płocka nie zabrał punktów Jagiellonii

JCZ
Sytuacja z "padolino" Kante
Udostępnij:
Lotto Ekstraklasa. Sporo emocji przyniosło pierwsze sobotnie spotkanie 15. kolejki. Wisła Płock prowadziła od 14 minuty po golu Igora Łasickiego, ale w drugiej połowie posypała się w obronie i dlatego przegrała z Jagiellonią Białystok 1:2. Kto wie jakby zakończył się ten mecz, gdyby sędzia Mariusz Złotek nie cofnął swojej złej decyzji o karnym dla Wisły przy stanie 1:1. Wówczas Jose Kante ewidentnie go oszukał; symulował faul mimo braku kontaktu z Marianem Kelemenem. Wcześniej ten sam zawodnik... sprokurował jedenastkę, którą na bramkę zamienił Arvydas Novikovas.

Piłkarz meczu: Fedor Cernych
Atrakcyjność meczu: 5,5/10

Materiał oryginalny: Lotto Ekstraklasa. Kanciarz z Płocka nie zabrał punktów Jagiellonii - Gol24