Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 16 grudnia, na drodze wojewódzkiej nr 690. Około godziny 7 siemiatyccy strażacy otrzymali zgłoszenie o wypadku z udziałem czterech pojazdów, w tym cysterny przewożącej olej napędowy. Doszło do niego w miejscowości Łopusze w powiecie siemiatyckim.
Lewkowo. Cysterna przewoziła blisko 10 ton gazu. W nocy została usunięta
Łopusze: Wypadek czterech samochodów na DW 690
- Działania jednostek ochrony przeciwpożarowej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, udzieleniu kwalifikowanej pomocy przedmedycznej jednemu z kierujących - tłumaczy st.kpt. Sylwester Uściniak z KP PSP w Siemiatyczach. - Właściciel firmy na miejsce zdarzenia zadysponował dodatkową cysternę do przepompowania oleju napędowego oraz specjalistyczny holownik w celu postawienia samochodu na koła.
Kolizja z autobusem. Kierowca nie zauważył czerwonego światł...
Według wstępnych ustaleń wynika, że do zdarzenia doszło w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze.
Działania strażaków w miejscu wypadku trwały ponad siedem godzin. Ranna jedna osoba. Na czas akcji ratowniczej wprowadzono ruch wahadłowy.

Lucyna Nenow - wizyta prezydenta Dudy w Jaworznie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?