(adek)
Liverpool FC – FC Barcelona 4:0 skrót meczu, wszystkie bramki online, gole, wynik (youtube, twitter 7.05.2019) Eastnews
Liverpool FC – FC Barcelona 4:0. Skrót meczu z tego emocjonującego spotkania obejrzycie w tym artykule. Tu znajdziecie również wszystkie bramki spotkania Liverpool - Barcelona, o których długo nie zapomni Liga Mistrzów. 7.05.2019 - ten dzień i wynik meczu przejdzie do historii. Obejrzyjcie gole z Youtube i Instagram, które strzelili Origi i Wijnaldum.

Liverpool FC – FC Barcelona 4:0 skrót meczu 7.05.2019. Zobacz wszystkie bramki, gole, wynik na YOUTUBE i INSTAGRAM

Piłkarze Liverpoolu rozgromili FC Barcelonę na stadionie Anfield 4:0! Po przegranym meczu 0:3 na Camp Nou mało kto stawiał na wygraną angielskiego zespołu.

ZOBACZ MEMY PO MECZU LIVERPOOL - BARCELONA:

Liverpool - Barcelona 4:0 MEMY. Bramki, gole YouTube. Zobaczcie, jak Internauci komentują mecz [MEMY Liverpool - Barcelona]

Liverpool - Barcelona 4:0 MEMY. Bramki, gole YouTube. Zobacz...

Liverpool - Barcelona 4:0 wynik, wszystkie bramki, gole, skrót meczu YOUTUBE, TWITTER, FACEBOOK (7.05.2019)

Liverpool zdobył pierwszą bramkę już w siódmej minucie spotkania. Rozpędzony Jordan Henderson uderzył piłkę na bramkę będąc w polu karnym, ale dobrze ustawiony Marc-André ter Stegen odbił ją. Piłkę dobił Divock Origi kończąc akcję pięknym golem.

Następny gol dla Liverpoolu padł w 54 minucie. Alexander-Arnold ładnie dośrodkował w pole karne, gdzie futbolówkę przejął Georginio Wijnaldum i posłał ją do bramki Barcelony. Po dwóch minutach powtórzył swój wyczyn strzelając drugiego gola. Liverpool prowadził z Barceloną 3:0.

W 79 minucie Alexander-Arnold wykonując rzut rożny zrobił zwód markując podanie poza pole karne. Tymczasem posłał szybką piłkę do Origiego znajdującego się tuż przed bramką. Zawodnicy Barcelony stali jak słupy soli wryci, gdy Origi pakował piłkę prosto do siatki. Liverpool wygrał z Barcą 4:0.

Zobaczcie też hymn Liverpoolu po wygranej z FC Barceloną.

Liverpool FC – FC Barcelona 4:0 skrót meczu YOUTUBE 7.05.2019