Ligi młodzieżowe: Wyniki weekendowych meczów

Juniorzy młodsi ŁKS 1926 Łomża przegrali już dwa mecze w grupie mistrzowskiej.
Juniorzy młodsi ŁKS 1926 Łomża przegrali już dwa mecze w grupie mistrzowskiej. Fot. Wojciech Wojtkielewicz
Większość spotkań rozgrywała się w trudnych warunkach. Przeszkadzał głównie wiatr. Sprawdź wyniki weekendowych spotkań lig młodzieżowych.

W grupie mistrzowskiej juniorów młodszych Piast Białystok nie poradził sobie z Rudnią Zabłudów, remisując 1:1. Ekipa MOSP-Jagiellonii miała spore problemy w Łomży, pokonując ŁKS 1926 tylko 1:0.

- Na pewno po wygraniu z Hetmanem i Łomżą liczyliśmy na zwycięstwo z Rudnią. Ale z jednej strony mieliśmy kilka kontuzji, a poza tym podmuchy wiatru sprawiały, że meczem rządził przypadek - mówi trener Piasta Jacek Bayer.

W pierwszej połowie grająca z wiatrem ekipa z Zabłudowa objęła prowadzenie, a gospodarzom bardzo długo nie udawało się wyrównać. Dopiero w ostatniej minucie meczu bezpośrednio z rzutu rożnego piłkę do siatki rywali posłał Łukasz Zielinko.

W Łomży ŁKS stawiał wiceliderowi zaciekły opór.

- Nie było to łatwe spotkanie, ale w drugiej połowie graliśmy z wiatrem i osiągnęliśmy przewagę. Stąd uważam, że byliśmy o tego jednego gola lepsi - komentuje opiekun MOSP-Jagiellonii Mirosław Mojsiuszko.

Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył w 56. minucie Piotr Pawłowski, który trafił najpierw w łomżyńskiego golkipera, ale po chwili dobił swój strzał.

JUNIORZY STARSI

ŁKS 1926 Łomża - MOSiR Cresovia Siemiatycze 6:0, Hetman Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka 4:1, Piast Białystok - MOSiR Grajewo 3:0, Eurocentr Suchowola - Jagiellonia Białystok 2:4, Jagiellonia II Białystok - Sparta Augustów 7:0.

JUNIORZY MŁODSI

Grupa mistrzowska: Piast Białystok - Rudnia Zabłudów 1:1, ŁKS 1926 Łomża - MOSP Jagiellonia Białystok 0:1, Olimpia Zambrów - OSiR Wigry Suwałki 1:2, Hetman Białystok - Jagiellonia Białystok 0:5.

8. Hetman 4 0 0:20

Grupa 1: Ruch Wysokie Mazowieckie - Skra Wizna 8:0, Perspektywa Łomża - Orzeł Kolno 0:4, KS Śniadowo - Forty Piątnica 1:2.

6. Śniadowo 15 9 19:65

Grupa 2: Puszcza Hajnówka - Pogoń Łapy 2:1, MOSiR Bielsk Podlaski - KS Sokoły 2:1, MOSiR Orzeł Siemiatycze - COKiS Ciechanowiec 3:6.

6. Sokoły 15 1 12:144

Grupa 3: Włókniarz Białystok - KS UM Krynki 1:1, Hetman Tykocin - Gryf Gródek 2:1.

5. Krynki 14 10 17:72

Grupa 4: Skra Czarna Białostocka - Sparta Augustów 2:0, Rospuda Filipów - MOSiR Grajewo 0:3.

TRAMPKARZE STARSI

Grupa 4: Włókniarz II Białystok - Iskra Narew 0:6, LZS Narewka - Gryf Gródek 1:3 Rudnia Zabłudów - Krypnianka Krypno 1:1, Sparta 1951 Szepietowo - Sudovia Szudziałowo 1:0.
Mecze: Kolejarz Czeremcha - BSP Jagiellonia Białystok i Supraślanka Supraśl - Pogoń Łapy zostały przełożone.