Liga Mistrzów. MEMY po finale Ligi Mistrzów: PSG - Bayern Monachium. Triumf Roberta Lewandowskiego oczami internautów [GALERIA]

Jakub Laskowski
Memy po finale Ligi Mistrzów: PSG - Bayern Monachium
Memy po finale Ligi Mistrzów: PSG - Bayern Monachium Internet
Bayern Monachium zwycięzcą Ligi Mistrzów 2019/2020! W finale rozgrywek niemiecki zespół pokonał Paris Saint-Germain 1:0. Zwycięskiego gola strzelił Kinsley Coman. Robert Lewandowski tym razem bramki nie zdobył, ale edycję Champions League zakończył jako król strzelców z 15. trafieniami na koncie. Po spotkaniu, jak zwykle, nie zawiedli internauci, którzy w swoim stylu skomentowali triumf Bayernu w Lidze Mistrzów. Zobacz najlepsze MEMY!

MEMY po finale Ligi Mistrzów: PSG - Bayern Monachium

To był historyczny wieczór dla Roberta Lewandowskiego i polskich kibiców. Bayern Monachium po sześciu latach kolejny raz zdobył Puchar Europy. Mistrzowie Niemiec w finale Ligi Mistrzów wygrali 1:0 z Paris Saint-Germain. Dzięki temu Lewy dołączył do panteonu polskich gwiazd, które mogą wpisać sobie do CV najważniejsze klubowe osiągnięcie.

Lewandowski został piątym Polakiem po Zbigniewie Bońku, Józefie Młynarczyku, Jerzym Dudku i Tomaszu Kuszczaku, który zdobył Puchar Europy.

Od pierwszej minuty Bayern kontrolował przebieg spotkania. Mistrzowie Niemiec nie tylko dominowali posiadanie piłki, ale i stwarzali sobie świetne okazje - w szczególności Robertowi Lewandowskiemu. Polak najpierw próbował strzału z pół obrotu, a potem trudnego strzału głową, ale w pierwszym przypadku zatrzymał go słupek, a w drugim Keylor Navas.

Finał Ligi Mistrzów PSG - Bayern. Zobacz najlepsze MEMY

Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Kinsley Coman, który jest wychowankiem PSG. Francuz wybiegł w podstawowym składzie Bawarczyków, choć wydawało się, że większe szanse na występ od pierwszej minuty ma Chorwat Ivan Perisić. W 59. minucie Coman wykorzystał świetną wrzutkę Joshuy Kimmicha i pięknym strzałem głową dał wygraną Bayernowi.

Neymar i Kylian Mbappe po porażce z Bayernem: "Takie jest życie". Szef PSG obiecał kibicom, że jeszcze wygrają Ligę Mistrzów

Jak ten mecz skomentowali internauci? Ci jak zwykle, w swoim stylu, stworzyli liczne memy. Kibice docenili klasę Manuela Neuera i nie zostawili suchej nitki na gwiazdach PSG. Zobacz najlepsze MEMY po finale Ligi Mistrzów. Kliknij w zdjęcie główne, bądź przycisk GALERIA.