tom
Barca wyrwała Valencii zwycięstwo! Piłkarze obrzuceni przedmiotami
Barca wyrwała Valencii zwycięstwo! Piłkarze obrzuceni przedmiotami Manu Fernandez
Liga hiszpańska. W meczu 9. kolejki ligi hiszpańskiej FC Barcelona pokonała na Estadio Mestalla Valencię 3:2. Blaugrana prowadziła po trafieniu Messiego, ale w drugiej połowie odpowiedzieli były gracz Barcy Mounir El Haddadi i Rodrigo. Chwilę później do wyrównania doprowadził jednak Luis Suarez, a w doliczonym czasie gry z rzutu karnego zwycięstwo Barcelonie dał Messi.

W 14. minucie ucierpiał Andres Iniesta, którego brzydko sfaulował Enzo Perez. Rozgrywający Barcelony najprawdopodobniej ma zerwane więzadła. W 22. minucie goście objęli prowadzenie. Przy strzale Lionela Messiego nad piłką przeskoczył jednak Luis Suarez, który był na ewidentnym spalonym. Sędzia jednak uznał bramkę.

SKŁADY
Valencia: Alves - Montoya, Garay, Mangala, Gaya (38 Abdennour), Suarez, Perez, Cancelo, Parejo, Nani, Rodrigo (71 Mina)
Barcelona: ter Stegen - Roberto, Mascherano, Umtiti, Digne, Gomes, Busquets, Iniesta (14 Rakitić), Messi, Suarez (71 Gomes), Neymar

LIGA HISZPAŃSKA w GOL24

Więcej o LIDZE HISZPAŃSKIEJ - newsy, wyniki, terminarz, tabela

Zwycięstwa w Lidze Mistrzów według krajów [RANKING]

Najlepsze piłkarskie newsy - polub nas!

Materiał oryginalny: Liga hiszpańska. Barcelona wyrwała Valencii zwycięstwo! Piłkarze obrzuceni przedmiotami [ZDJĘCIA] - Gol24