Leroy Merlin. 100 lat tradycji. Dziś to już nie tylko market budowlany

Materiał informacyjny LEROY MERLIN POLSKA Sp. z o.o.
Leroy Merlin Białystok to od lat partner, ale także wystawca Porannego Targów Mieszkaniowych. Profesjonalizm i wszechstronność to dziś najważniejsze cechy firmy, które docenia ponad 500 mln klientów rocznie, na całym świecie. Białystok również należy do tego grona.

Leroy Merlin Białystok to jeden z największych w regionie marketów budowlanych proponujących wysokiej jakości produkty, a także usługi. Leroy Merlin to dziś 70 sklepów w całej Polsce, które odwiedza co roku ponad 35 mln klientów. To także ponad 13 tysięcy profesjonalnych pracowników, którzy służą klientom fachową pomocą.

W Białymstoku otwarte zostały dwie placówki firmy. Leroy Merlin znajduje się przy ul. Produkcyjnej oraz Hetmańskiej. O produktach, usługach, a także nowościach, które ułatwią zakupy wszystkim klientom, opowiada Ewa Tymińska, Kierownik Działu Serwisu i Usług Leroy Merlin Białystok.

ZOBACZ WIDEO

Historia Leroy Merlin ma swój początek we Francji. Początkowo firma zajmowała się jedynie handlem materiałami budowlanymi i remontowymi. Ewolucja nastąpiła wraz z zapotrzebowaniem rynku i rosnącymi oczekiwaniami klientów.

W 1994 roku Leroy Merlin otworzyło swoje pierwsze biuro organizacji w Polsce. Dwa lata później w Piasecznie pod Warszawą stanął pierwszy sklep budowlany, od którego rozpoczął się rozwój sieci Leroy Merlin w naszym kraju.

Leroy Merlin wchodzi w skład przedsiębiorstwa ADEO, które w Europie jest liderem sprzedaży produktów i rozwiązań służących polepszaniu warunków mieszkaniowych.

W 13 krajach na świecie, ponad 130 000 pracowników działa w sercu społeczności obejmującej 26 niezależnych powiązanych przedsiębiorstw, które obsługują ponad 500 milionów klientów rocznie.

Wideo

Dodaj ogłoszenie