Latin Studio. Cały tydzień z tańcem i fitnessem. Za darmo [KONKURS ZAKOŃCZONY]

Redakcja
Zima powoli dobiega końca. To dobry czas by zacząć się ruszać. Pomysł na aktywne zajęcia ma Latin Studio. A my mamy zaproszenia dla Czytelników.

Centrum Tańca & Fitness „Latin Studio” (ul. Choroszczańska 33) od poniedziałku zaprasza na dni otwarte. Przez tydzień dorośli i dzieci mogą zobaczyć, jak wyglądają zajęcia taneczne i fitness. A jest w czym wybierać. Salsa kubańska, latino solo, balet, zumba, joga, trampoliny czy pilates – to tylko niektóre propozycje z bogatej oferty studia. Zajęcia obywają się popołudniami, na stronie latinstudio.pl można sprawdzić grafik. Co ważne, zajęcia w dniach 8-13 lutego dla nowych klientów są bezpłatne. Dodatkowo w tych dniach można kupić karnet na dowolne zajęcia ze zniżką.

Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na zajęcia o wartości 50 zł. Aby otrzymać jedno z nich wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Jak nazywa się popularny, romantyczny taniec wywodzący się z Dominikany? Nagrodzimy osoby, które dziś jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi na adres: akopec@poranny.pl. W treści maila należy podać imię, nazwisko i nr kontaktowy.

Konkurs został już zakończony. Pierwsi autorzy poprawnych odpowiedzi otrzymali informację mailem o sposobie i terminie odbioru bonu. Dziękujemy!__

Wideo

Dodaj ogłoszenie