Łapy. Od poniedziałku 26 września zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy

Jakub Wróblewski
Jakub Wróblewski
Od poniedziałku (26 września) przejazd kolejowo-drogowy przy ul. Sikorskiego w Łapach zostanie zamknięty. Prace związane są z modernizacją linii kolejowej E75 na odcinku Czyżew-Białystok.

Na 70-kilometrowym odcinku Czyżew – Białystok realizowane są kolejne części inwestycji. Bezkolizyjne skrzyżowania zastąpią wszystkie przejazdy na Rail Baltica, co zwiększy bezpieczeństwo w ruchu kolejowym i drogowy. W poniedziałek rozpocznie się przebudowa przejazdu w Łapach. Na czas budowy wprowadzona zostanie czasowa organizacja ruchu. Przejazd na drugą stronę miasta będzie prowadził przez ulice: Graniczną, Żwirki i Wigury, Władysława Piotrowskiego, wiadukt nad torami przy ul. Brańskiej, który znajduje się przy budynku straży pożarnej i dalej ul. Sikorskiego. Piesi będą mogli nadal korzystać z przejścia. Ruch pojazdów zostanie wznowiony dopiero po wybudowaniu tunelu drogowego pod torami.

Sprawdź też:Agencja Mienia Wojskowego wystawiła na przetarg pojazdy. Duży wybór w każdym segmencie

Pojazdy zabytkowe w Raniżowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na X!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na X!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie