Kursy online dla nauczycieli. Pedagogika Montessori i techniki pamięciowe to dopiero początek. Jakie szkolenia możesz zrobić przez internet?

Materiał informacyjny Szkolna24.pl
Nauczyciel to osoba, która nieustannie musi się rozwijać, by przekazywać wiedzę dzieciom i młodzieży. Oprócz merytorycznych wiadomości warto zapoznawać się z nowoczesnymi technikami uczenia i dowiedzieć się, jak wspierać rozwój młodych ludzi. Kursy online dla nauczycieli mogą sprawić, że nasi uczniowie będą widzieć w nas nie tylko osobę, która przekazuje wiedzę, ale także prawdziwego mentora. Czasami jednak w obliczu wielu obowiązków trudno jest znaleźć czas na tradycyjne szkolenia, właśnie dlatego niezwykle cenny jest e-learning – szkolenia dostępne 24 godzinę na dobę, 7 dni w tygodniu. Platforma Szkolna24.pl oferuje ciekawe webinary i kursy online, które podniosą kompetencje każdego nauczyciela. Z jakich szkoleń internetowych warto skorzystać?

Kursy online dla nauczycieli – dlaczego warto wziąć w nich udział?

Każdy nauczyciel jest zabiegany. Między lekcjami a sprawdzaniem kartkówek trudno jest dojechać w dane miejsce i na określony czas. Właśnie dlatego doskonałą opcją dla nauczycieli są szkolenia online. Poza oszczędnością czasu jest jeszcze mnóstwo innych powodów, by wziąć w nich udział. Jakich?

Nauczyciele, którzy na co dzień zajmują się przekazywaniem wiedzy kolejnym pokoleniom, sami potrzebują motywacji, strategii działania i inspirujących treści, by móc wdrażać je na swoich lekcjach. Każdy z nas ma świadomość, że nauczyciel, który jest prawdziwym pasjonatem, może zmienić życie uczniów. Zanim to jednak się stanie, potrzeba odpowiedniej wiedzy, w jaki sposób mądrze pracować z uczniem.

Czym jest platforma Szkolna24.pl?

Platforma Szkolna24.pl jest największą firmą oferującą certyfikowane szkolenia online dla nauczycieli. Warto podkreślić, że posiada ona certyfikat Standard Usług Szkoleniowo-Rozwojowych SUS 2.0. Możemy więc mieć pewność, że dzięki webinarom i szkoleniom online nie tylko uzyskamy dokument, potwierdzający kwalifikacje, ale także realnie podniesiemy nasze kompetencje.

Kursy organizowane przez platformę Szkolna24.pl mogą również wspomóc nas w zdobywaniu kolejnych szczebli awansu zawodowego. Stajemy się coraz bardziej atrakcyjnymi pracownikami, ponieważ w naszym portfolio pojawiają się poszczególne certyfikaty ukończenia szkoleń online.

Kursy online dla nauczycieli. Pedagogika Montessori i techniki pamięciowe to dopiero początek. Jakie szkolenia możesz zrobić przez internet?

Kursy dla nauczycieli w formie internetowej są dużo korzystniejsze niż te przeprowadzane w formie tradycyjnej. Nietracenie czasu i pieniędzy na dojazdy to pierwszy pozytywny aspekt e-learningu. Poza tym kursy dostępne są dla nas o każdej porze dnia i nocy. Elastyczność jest niezwykle ważna w pracy nauczyciela, a kursy online dają nam możliwość dysponowania swoim czasem.

E-learning – doskonała metoda edukacji dla nauczycieli

Przygotowywanie się do lekcji, przeprowadzanie zajęć, sprawdzanie kartkówek, rady, zebrania z rodzicami – nauczyciele mają dużo obowiązków. Każdy, kto pracuje w oświacie, wie, że trudno jest wygospodarować czas na rozwój. Właśnie dlatego e-learning jest idealnym rozwiązaniem dla nauczycieli.

Szkolenia online na platformie Szkolna24.pl można odtwarzać dowolną ilość razy. Każdy nauczyciel ma dostęp do sprawnie działającej obsługi klienta. Problemy techniczne nie stanowią więc problemu. Poza tym platforma jest niezwykle łatwa i przyjazna w obsłudze. W każdym miesiącu pojawiają się nowe kursy. Oferta jest bardzo zróżnicowana – każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Jak wziąć udział w kursie online?

Nauczyciel może wziąć udział w bogatej ofercie kursów online platformy Szkolna24.pl. Wystarczy zgłosić takie zapotrzebowanie u dyrektora placówki, w której się pracuje. Szkoła zyskuje wówczas dostęp do webinarów i kursów. Od tego momentu nauczyciele mają szansę korzystać ze wszystkich szkoleń bezpłatnie i bez żadnych ograniczeń. Cena szkoleń online jest przystępna, a wypełnienie formularza zajmuje zaledwie kilka minut. Od momentu wykupienia przez placówkę kursów dla nauczycieli, wszyscy pracownicy mogą bez przeszkód brać udział w wybranych przez siebie e-learningowych zajęciach.

Kursy online dla nauczycieli. Pedagogika Montessori i techniki pamięciowe to dopiero początek. Jakie szkolenia możesz zrobić przez internet?

Sam jesteś dyrektorem szkoły? Zafunduj swoim pracownikom solidną dawkę wiedzy i dostęp do szkoleń online na najwyższym poziomie, organizowanych przez firmę, która w swoich szeregach ma najlepszych edukatorów, trenerów i szkoleniowców i 12-letnie doświadczenie w tej branży.

Jakie kursy online oferuje platforma dla nauczycieli?

Oferta szkoleń dla nauczycieli jest naprawdę bogata, bo jest ich do wyboru aż 160. Kursy wspierają zarówno rozwój samych pedagogów, jak i dają im odpowiednie kompetencje do pracy z dziećmi i młodzieżą. Szkoleń dla nauczycieli jest więc sporo. Wśród oferty platformy Szkolna24.pl, znalazły się następujące tematy kursów online:

 • Jak radzić sobie z trudnym i prowokacyjnym zachowaniem ucznia?
 • Hejt, depresja i autoagresja wśród uczniów.
 • Metody efektywnej nauki – techniki pamięciowe.
 • Usprawnienie motoryki małej – ćwiczenia.
 • Jak zostać nauczycielem kontraktowym? Awans zawodowy nauczyciela.
 • Nawyki skutecznego działania.
 • Jak budować dobre relacje z rodzicami przedszkolaków i uczniów?
 • Bajkoterapia z elementami wizualizacji.
 • Zabawa przez eksperyment w edukacji wczesnoszkolnej.
 • Kurs pierwszej pomocy.
 • Gry i zabawy integrujące uczniów.
Kursy online dla nauczycieli. Pedagogika Montessori i techniki pamięciowe to dopiero początek. Jakie szkolenia możesz zrobić przez internet?

Pełna oferta szkoleń online jest dostępna na stronie platformy Szkolna24.pl. Znajdziemy tam naprawdę ciekawe propozycje, które otworzą nas na nowe metody nauki i sposoby radzenia sobie z pojawiającymi się w szkole problemami. A to dopiero początek inspirujących treści, które czekają na nas w trakcie szkoleń!

Jaką wiedzę możesz nabyć, dzięki szkoleniom online?

Polska szkoła potrzebuje nauczycieli-pasjonatów, którzy z chęcią będą się kształcić i rozwijać. Dzięki szkoleniom możemy otworzyć się na nowoczesne strategie nauki, które tworzą edukację przyszłości. Jak wdrażać na zajęciach metody proponowane przez Marię Montessori? W jaki sposób pomagać uczniom, będącym w kryzysie psychicznym? Co dzieciom może dać e-learning i jak mądrze go przeprowadzać? To tylko część pytań, na które odpowiedzi znajdziecie w kursach online.

Nauczycielu, nie zwlekaj i dowiedz się, jak być pedagogiem pełnym zaangażowania i wiedzy, który zmieni oblicze polskiej szkoły!

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!
Wróć na poranny.pl Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie