Kto zostanie Misterem, a kto Miss Podlasia? Wielki finał już w środę

red

Wideo

W środę wielki finał konkursu Miss i Mister Podlasia 2017. Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na galę w operze.

W środę o godz. 19 na deskach Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku rozpocznie się finałowy koncert Miss Podlasia 2017 i Miss Podlasia Nastolatek 2017. Podczas gali zostanie też wybrany Mister Podlasia 2017. Kto zdobędzie te tytuły, okaże się około godz. 22.

Czytelnicy wybrali już Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mistera Podlasia Czytelników Gazety Współczesnej - zobacz wyniki!

W tym roku wybory Miss Podlasia odbywają się już po raz 20. Z okazji jubileuszu na deskach opery zaprezentują się więc panie, które w minionych latach założyły korony. Dla naszych Czytelników mamy jeszcze kilka wejściówek na jutrzejszą galę. Aby otrzymać jedną z nich, wystarczy przysłać do nas dzisiaj do godz. 15 e-maila (na adres: [email protected]) i uzasadnić, dlaczego Pan/Pani chcą wybrać się na galę. Najciekawsze uzasadnienia nagrodzimy.

Przygotowaliśmy relację na żywo z tego wydarzenia. Początek w środę o godz. 19.

Zobacz, kto walczy o tytuł Miss Podlasia 2017

Poznaj wszystkie kandydatki do tytułu Miss Podlasia 2017. Piękne Podlasianki pozowały w strojach kąpielowych. Kto Waszym zdaniem zasługuje na wygraną?

Miss Podlasia 2017. Kandydatki do tytułu pozowały w bikini (zdjęcia)

Zobacz, kto walczy o tytuł Miss Podlasia Nastolatek 2017

Przedstawiamy zdjęcia finalistek konkursu Miss Podlasia Nastolatek 2017. Jedna z tych dziewczyn otrzyma tytuł i koronę najpiękniejszej. Która z nich ma największe szansę na zwycięstwo? Piszcie w komentarzach! Finał konkursów Miss Podlasia, Miss Podlasia Nastolatek i Mister Podlasia odbędzie się 31 maja w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Miss Podlasia Nastolatek 2017. Kandydatki w strojach kąpielo...

Materiał oryginalny: Kto zostanie Misterem, a kto Miss Podlasia? Wielki finał już w środę - Gazeta Współczesna

Dodaj ogłoszenie