KSW 52 online. Khalidov vs Askham, Kołecki vs Janikowski na żywo. Transmisja w internecie i TV, live stream, PPV 7.12.2019

td
KSW 52 online. Khalidov vs Askham, Kołecki vs Janikowski na żywo. Transmisja w internecie i TV, live stream, PPV 7.12.2019 Karolina Misztal/Sylwia Dąbrowa
Już w sobotę 7 grudnia odbędzie się kolejna gala największej polskiej organizacji MMA. Zobacz gdzie na żywo można obejrzeć stream z gali KSW 52 online. Transmisja live będzie dostępna w internecie i TV. Tym razem wojownicy powalczą w Gliwicach. Wydarzeniem wieczoru będzie powrót do oktagonu po dłuższej przerwie Mameda Khalidova.

Oglądaj online: KSW 52 za darmo. Gdzie oglądać stream online PPV? Transmisja TV na żywo w internecie (6.12.2019)

KSW 52 online. Transmisja na żywo w internecie i TV. Sprawdź gdzie znaleźć live stream

To kolejne emocje związane z mieszanymi sztukami walki i federacją KSW. Jeszcze kibice nie zapomnieli o świetnej gali w Zagrzebiu podczas gali KSW 51, a już w sobotę w Gliwicach odbędzie się kolejny event - KSW 52. Zobaczymy dziewięć pasjonujących walk, ale na czoło wybija się pojedynek Mameda Khalidova, który w walce wieczoru zmierzy się z pogromcą Michała Materli - Scottem Askhamem. Gala KSW 52 online będzie dostępna w internecie i TV. Transmisja na żywo rozpocznie się już 7 grudnia od godz. 19.

KSW 52 online PPV stream. Transmisja na żywo w internecie i TV. Walka Khalidov - Askham. Gdzie oglądać za darmo? [5.12.2019]

KSW 52. Stream online, PPV, Transmisja na żywo. Gdzie oglądać w internecie?

Mamed Khalidov nie ma za sobą najlepszej passy. Nasz do niedawna najlepszy fighter w MMA doznał dwóch porażek z Tomaszem Narkunem i dla niego będzie to powrót do oktagonu po blisko roku. Jego rywal - Anglik Scott Askham ma na rozkładzie m.in. Michała Materlę i to dwukrotnie, ale też pokonał utalentowanego Michała Wójcika. Do starcia Khalidova z Askhamem dojdzie już w sobotę w Gliwicach. Pochodzący z Czeczenii Khalidov liczy, że będzie to powrót triumfalny.KSW 52. Online stream, Transmisja live w internecie i TV. Zobacz gdzie obejrzeć na żywo

Podczas gali KSW 52 w Gliwicach odbędzie się też osiem innych ciekawych walk, podczas których dojdzie m.in. do starcia dwóch polskich olimpijczyków - Szymona Kołeckiego i Damian Janikowskiego. Pierwszy z nich reprezentował Polskę w podnoszeniu ciężarów, drugi w zapasach. Teraz obaj staną w oktagonie "oko w oko". Niezwykle emocjonująco zapowiada się też walka Karoliny Owczarz, którą kibice mogą kojarzyć z Polsatu Sport, gdzie była sportową dziennikarką. Jej rywalką będzie Aleksandra Rola. Obie zawodniczki nie darzą się zbytnim uczuciem i przed ich walką mocno iskrzy.

- Nie będzie to w mojej karierze wielka rola, raczej epizod - komentuje w trailerach Owczarz, nawiązując do nazwiska swojej rywalki.

Nie będzie to w mojej karierze wielka rola, raczej epizod - mówi Owczarz

Podlaskie Ring Girls. Dziewczyny z ringów na galach MMA i bo...

Podczas gali KSW 52 dojdzie do starcia o pas, a konkretnie o tymczasowy pas kategorii piórkowej. Powalczą o niego Salahdine Parnasse i Ivan Buchinger.

Gala KSW 52. Transmisja PPV online i w TV. Kiedy gala? Gdzie oglądać za darmo? Oglądaj na żywo za darmo [5.12.2019]

KSW 52. Transmisja online stream, na żywo w TV i internecie. Gdzie oglądać za darmo?

O tym, kto będzie zwycięzcą kibice przekonają się oglądając sobotnią galę KSW 52 online na internetowej platformie KSW TV oraz platformie IPLA. Transmisja PPV dostępna będzie też na Polsacie. Cena to 40 zł. Bilety na galę KSW 52 w Gliwicach można nabyć w cenie od 70 do 2500 zł.

KSW 52 online. Karta walk

  • 85 kg/187 lb: Mamed Khalidov - Scott Askham
  • 65,8 kg/145 lb: Salahdine Parnasse - Ivan Buchinger (o tymczasowy pas kategorii piórkowej0
  • 91,5 kg/202 lb: Damian Janikowski - Szymon Kołecki
  • 56,7 kg/125 lb: Karolina Owczarz - Aleksandra Rola
  • 70,3 kg/155 lb: Grzegorz Szulakowski - Shamil Musaev
  • 77,1 kg/170 lb: Michał Michalski - Albert Odzimkowski
  • 70,3 kg/155 lb: Artur Sowiński - Vinicius Bohrer
  • 120,2 kg/265 lb: Michał Włodarek - Srđan Marović
  • 70,3 kg/155 lb: Maciej Kazieczko - Michael Dubois

Wideo

Dodaj ogłoszenie