sportowy24
  KSW 40 ONLINE: Pudzian - Silva na żywo. Gdzie oglądać za...

  KSW 40 ONLINE: Pudzian - Silva na żywo. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja LIVE jak wykupić PPV

  Tomasz Dębek, (adek)

  Kurier Poranny

  Aktualizacja:

  Kurier Poranny

  KSW 40 ONLINE: Pudzian - Silva na żywo. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja LIVE jak wykupić PPV
  1/15
  przejdź do galerii

  KSW 40 ONLINE: Pudzian - Silva na żywo. Gdzie oglądać za darmo? Transmisja LIVE jak wykupić PPV ©Damian Kujawa

  KSW 40 online i w TV - PPV czy za darmo? Aby obejrzeć 40 galę MMA, należy wykupić dostęp do transmisji. KSW 40 odbędzie się w niedzielę, 22 października 2017. Sprawdź: STREAM, TRANSMISJA NA ŻYWO. Jak wykupić stream KSW 40 w internecie i TV? - Byłem bardzo blisko podpisania kontraktu z UFC. Sprawa rozbiła się o szczegóły. O mojej decyzji zaważyły detale kontraktowe i sympatia do KSW - podkreśla Michał Materla (24-5). Po ponad rocznej przerwie "Cipao" wróci do klatki MMA podczas niedzielnej gali KSW 40 w Dublinie. Jego rywalem będzie Brazylijczyk Paulo Thiago (18-9).

  KSW 40 - TRANSMISJA online za darmo? Gdzie i o której oglądać walki?  OGLĄDAJ ONLINE: KSW 40: Mariusz Pudzianowski vs James Młot McSweeney ONLINE STREAM gdzie oglądać kiedy bilety karta walk PPV

  Ostatnią walkę stoczył Pan w październiku ubiegłego roku, od grudnia do lipca przebywał Pan w areszcie - jak wielu w tej sprawie dodaje, wydobywczym. Jak forma przed niedzielną galą KSW 40 w Dublinie?


  KSW 40: Pudzianowski vs. McSweeney. Gdzie oglądać walkę 22.10.2017? [STREAM ZA DARMO WIDEO]

  Fizycznie jest bardzo dobrze, psychicznie też. Głowa zawsze była moją mocną stroną, więc i tym razem nie powinno być z tym problemów.

  Oglądaj tu KSW 40: Pudzianowski vs. McSweeney. Gdzie oglądać walkę 22.10.2017? [STREAM ZA DARMO WIDEO]

  KSW 40 - transmisja za darmo  KSW 40 ONLINE. Walka Pudzianowski vs McSweeney. Gdzie oglądać kiedy bilety karta walk PPV STREAM

  Areszt Pana nie złamał, więc żaden rywal nie ma na to szans?
  Jestem doświadczonym zawodnikiem. Może kiedyś zdarzało mi się stresować przed walką z większym czy bardziej wytatuowanym ode mnie przeciwnikiem. Dziś jestem świadom swoich umiejętności, czasu i wysiłku poświęconego na treningi czy klasy rywali, z jakimi już się mierzyłem. Nerwów nie ma. Jest za to wielki głód walki. Bardzo się cieszę, że udało się wszystko tak zgrabnie poukładać i wrócę do walk już w Dublinie.

  KSW 40 Pudzian - Silva: Walka wieczoru KSW 40 online!  KSW 40 online: Pudzianowski McSweeney na żywo. Gdzie obejrzeć za darmo bilety karta walk STREAM PPV

  Czego poza rodziną najbardziej brakowało Panu przez osiem miesięcy w odosobnieniu?
  Trudno powiedzieć, będąc na wolności bardzo szybko się o takich rzeczach zapomina. Ale myślę, że w dużej mierze jedzenia. Jestem łakomczuchem, a wyżywienie w kryminale to była tragedia.

  KSW 40 na żywo: [GDZIE OBEJRZEĆ? JAK WYKUPIĆ PPV?] Pudzianowski - Silva ONLINE  Szkoda straconego występu na majowej gali na PGE Narodowym? Ze ścisłej czołówki KSW zabrakło na niej tylko Pana.
  Dziękuję za taką opinię. Bardzo szkoda. Nie miałem nawet możliwości obejrzenia gali. Dopiero następnego dnia widziałem skróty najbardziej efektownych akcji. Bardzo żałuję, że nie mogłem zawalczyć na gali w Warszawie. Ale powtarzam sobie jak mantrę, że tak po prostu musiało być. Może los przygotuje dla mnie coś innego.

  KSW 40 na żywo: [GDZIE OBEJRZEĆ? JAK WYKUPIĆ PPV?] Pudzianowski - Silva ONLINE  Niewiele dzieliło Pana od występu na sobotniej gali UFC w Ergo Arenie. Dlaczego nie udało się dopiąć negocjacji?
  Było bardzo blisko. Świadczy o tym choćby fakt, że do mediów wypłynęła nawet informacja o tym, że podpisałem kontrakt. Swoją drogą, UFC krytykuje swoich zawodników za nieprofesjonalne zachowania, a sami zrobili mi taki numer. Sprawa rozbiła się o szczegóły. O mojej decyzji zaważyły detale kontraktowe i sympatia do KSW.

  KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?  Są jakieś nowe fakty w sprawie, w ramach której został Pan aresztowany?
  Śledztwo trwa. Póki co nadal nie ma przeciwko mnie aktu oskarżenia w sądzie. Ale sprawę zostawiam mecenasom, ja skupiam się na sporcie.

  KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?  W występie na gali w Irlandii mógł przeszkodzić jednak Panu dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju.
  Zgadza się. Stosunkowo niedawno zdjęto ze mnie ten środek zapobiegawczy. A dozór zmniejszono z czterech razy w tygodniu na raz. Cieszę się, bo to było dość uciążliwe.

  KSW 40 - PPV: ile kosztuje transmisja i jak wykupić stream gali?  Jaki ma Pan plan na pokonanie doświadczonego Paulo Thiago?
  Będę starał się go konsekwentnie rozbijać. Poszukam jakichś luk w obronie i postaram się je wykorzystać. Zobaczymy, jak wyjdzie.

  Jak widzi Pan swoją karierę po walce w Dublinie?
  Widzę się jako człowieka nadal walczącego i czerpiącego przyjemność z treningów. Chcę dać fanom kolejne emocjonujące pojedynki.

  Wie Pan od włodarzy KSW, co stanie się z mistrzowskim pasem Mameda Chalidowa, jeśli ten odejdzie z KSW?
  Na razie w to nie wnikam. Skupiam się tylko na niedzielnej walce w Dublinie.

  Gala KSW 40: Ile kosztuje?  Gala KSW 40 w HD - transmisja będzie dostępna dla użytkowników na terenie Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie www.ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.

  Gala KSW 40: jak zamówić dostęp?  Gala KSW 40 w PPV mogą zamówić użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystając z dekoderów satelitarnych. Walki będzie można obejrzeć w jakości HD i bez reklam na pozycji 222. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19.

  Jak zamówić dostęp do Gali KSW 40 PPV?

  - w internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.icok.cyfrowypolsat.pl,

  - wysyłając SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA (dla dekoderów satelitarnych) wysłany pod nr 7043,

  - w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50, 222 127 255 (z tel. stacjonarnego), 699 44 50 50 (z tel. komórkowego)

  Operator będzie przyjmować zamówienia do rozpoczęcia głównej walki. Jednak ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do 22 października do godz. 18.

  Gala KSW 40 na żywo będzie dostępna również za pośrednictwem telewizji internetowej IPLA: na stronie www.ipla.tv oraz aplikacji IPLA.

  KSW 40 - KARTA WALK
  Kto walczy na KSW 40? Zobaczcie listę starć:

  KSW 40: Mariusz Pudzianowski - Silva YOUTUBE


  KSW 40: Mateusz Gamrot - Norman Parke (walka w systemie 5x5 o pas wagi lekkiej) YOUTUBE


  KSW 40: Michał Materla - Paulo Thiago YOUTUBE


  KSW 40: Konrad Iwanowski - Paul Lawrence YOUTUBE


  KSW 40: Maciej Jewtuszko - David Zawada YOUTUBE


  KSW 40: Łukasz Chlewicki - Paul Redmond YOUTUBE


  KSW 40: Michał Fijałka - Chris Fields YOUTUBE


  KSW 40: Ariane Lipski - Mariana Morais YOUTUBE


  KSW 40: Anzor Azhiev - Rywal nieznany YOUTUBE


  KSW 40, gdzie oglądać? Transmisja online, IPLA  Gala KSW 40 będzie jedynie w systemie PPV. Aby legalnie obejrzeć walkę Mariusz Pudzianowski - James McSweeney, będzie trzeba wykupić dostępu do transmisji w telewizjach kablowych, lub przez Iplę.

  KSW 40. Michał "Sztanga" Fijałka o swoich przygotowaniach do walki


  KSW 40: Gdzie kupić bilety?


  Bilety na galę KSW 40 w Dublinie są dostępne na Ticketmaster.ie i na eBilet.pl.

  Komentarze

  Na razie brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  Poranny.pl poleca

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Targi pracy. Profile firm i oferty pracy. Szukaj swojej!

  Rolnik z Podlasia znalazł żonę! Zobacz zdjęcia ze ślubu

  Rolnik z Podlasia znalazł żonę! Zobacz zdjęcia ze ślubu

  Białystok na przełomie wieków. Nie poznasz swojego miasta! (zdjęcia)

  Białystok na przełomie wieków. Nie poznasz swojego miasta! (zdjęcia)

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka

  Poszukiwane przez podlaską policję. Oszustka, złodziejka, szpieg, dilerka