Tur Basket Bielsk Podlaski już w środę rozpocznie walkę w play-off
Tur Basket Bielsk Podlaski już w środę rozpocznie walkę w play-off Piotr Łozowik
Koszykarze Tura Basket Bielsk Podlaski wysoko pokonali Ochotę Warszawa 95:64 w ostatnim meczu rundy zasadniczej II ligi.

Ostatni mecz rundy zasadniczej był dla podopiecznych trenera Kamila Zakrzewskiego spacerkiem. Tylko na początku spotkania goście prowadzili 2:0 i 4:3. Później zostali już zdominowali przez bielszczan, którzy z minuty na minutę powiększali swoje prowadzenie. Trener Tura Basket mógł więc sprawdzić w boju wszystkich swoich graczy, a mecz zakończył się wygraną gospodarzy różnicą 31 punktów: 95:64.

Już w środę, 31 marca odbędą się pierwsze mecze play-off. Tur Basket Bielsk Podlaski zagra w Warszawie z KK AZS UW Warszawa. Rewanż 7 kwietnia w Bielsku Podlaskim. Z kolei Żubry Chorten Białystok zagrają z Sokołem Ostrów Mazowiecka. Pierwszy mecz u siebie, rewanż w gościach.

KKS Tur Basket Bielsk Podlaski - MKS Ochota Warszawa 95:64 (21:17, 26:17, 31:11, 17:19)
Tur: Łukasz Kuczyński 26, Filip Pruefer 18, Aaron Weres 16, Rafał Król 14, Patryk Milewski 8, Marcin Marczuk 4, Paweł Lewandowski 4, Przemysław Tradecki 3, Kacper Rojek 2, Jakub Grigoruk, Filip Parfieniuk, Kacper Witkiewicz.