Konkurs Selgros Cash&Carry

Redakcja
Udostępnij:

Regulamin do pobrania tutaj (.pdf 110 KB).

REGULAMIN KONKURSU "Kuriera Porannego" i SELGROS Cash&Carry

I. INFORMACJE WSTĘPNE:
1. Podmiot urządzający Konkurs (Organizator): Media Regionalne Sp. z o.o. Oddział w Białymstoku.,wydawca Kuriera Porannego.
2. Czas trwania konkursu: od 26 listopada do 19 grudnia 2008r.

II. OGÓLNE ZASADY KONKURSU
1.W konkursie mogą brać udział osoby fizyczne, będące Czytelnikami "Kuriera Porannego"
2. Z udziału w konkursie wyłączeni są pracownicy Organizatora, Selgros Sp. z o.o. oraz członkowie ich najbliższych rodzin.
3.Przystąpienie do konkursu jest równoznaczne z zapoznaniem się z regulaminem, zrozumieniem go i akceptacją jego warunków przez uczestnika gry, który oświadcza, że zobowiązuje się do przestrzegania określonych w nim zasad, jak również potwierdza, iż spełnia wszystkie warunki, które uprawniają go do udziału w konkursie.
4. Dane osobowe uczestników konkursu przetwarzane będą w zakresie i celach związanych z przeprowadzeniem konkursu, a w szczególności w celu komunikacji z uczestnikami oraz wydania nagród zwycięzcom, w tym również poprzez publikację imiennej listy osób nagrodzonych w środkach masowego przekazu za zgodą uczestników konkursu wyrażoną pisemnie na kuponie konkursowym.
5. Uczestnicy konkursu przystępując do konkursu, wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z warunkami określonymi w ustawie o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r. (tj. Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zmianami). Uczestnicy konkursu będą wyrażać pisemną zgodę na ujawnienie dla celów reklamowych i marketingowych organizatora konkursu ich danych osobowych oraz wizerunku za pomocą środków masowego przekazu lub środków elektronicznych. Po wyrażeniu takiej zgody nie są oni uprawnieni do otrzymania z tego tytułu wynagrodzenia.
6. Nagrodę otrzymuje uczestnik, który spełni wymagania określone w regulaminie.
7. Regulamin konkursu jest do wglądu na stronach Kuriera Porannego www.poranny.pl/konkurs/selgros oraz w Biurze Ogłoszeń Kuriera Porannego w Białymstoku, ul. św. Mikołaja 1
8.Wszystkie kupony, które biorą udział w konkursie muszą być kuponami oryginalnymi, wyciętymi z gazety, (niedopuszczalne są kupony powielane: kserowane, skanowane, etc.), czytelnie wypełnionymi i nieuszkodzonymi (za kupon uszkodzony, a więc nieważny, uznaje się kupon przerwany lub zniszczony w taki sposób, że niemożliwe jest odczytanie zapisanych na nim informacji).

III. ZASADY UDZIAŁU W KONKURSIE
1. Codziennie (poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota) od 26 listopada 2008 r. do 11 grudnia 2008 r. na łamach Kuriera Porannego publikowane będą kupony konkursowe. Łącznie ukaże się 14 kuponów.
3.Jeden poprawnie wypełniony kupon wystarczy, aby stać się posiadaczem jednej z nagród.
5.Aby wziąć udział w konkursie należy: wyciąć opublikowany na łamach Kuriera Porannego kupon, zaznaczyć prawidłową odpowiedź na zadane w kuponie konkursowym pytanie:"Czy SELGROS Cash&Carry mieści się w Białymstoku przy ul. Produkcyjnej?", czytelnie podpisać wypełniony kupon. Kupony można nadsyłać lub wrzucać do urny w Biurze Ogłoszeń Kuriera Porannego do 15 grudnia 2008 r. Decyduje data wpłynięcia kuponu do redakcji.
7. Adres, na który należy wysyłać kupony to: "Kurier Poranny", ul. św. Mikołaja 1, 15-419 Białystok.
8. Czytelnicy mogą zwiększyć swoje szanse w konkursie poprzez zebranie i dostarczenie jak największej ilości kuponów.
9. Nagrody, jakie można zdobyć w konkursie:
a) 3 mini - wieże Sony CMT-EH25 o wartości 240 zł brutto każda (słownie dwieście czterdzieści zł brutto).
b) 18 odtwarzaczy DVD Philips DVP 3260 o wartości 136 zł brutto każda (słownie sto trzydzieści sześć zł brutto).

IV. ZASADY PRZYZNAWANIA NAGRÓD
1. Rozstrzygnięcie konkursu wraz z losowaniem nagród odbędzie się 19 grudnia 2008r. o godz. 17.00, w siedzibie SELGROS Cash&Carry w Białymstoku, ul. Produkcyjna 99
2. Obecność uczestników biorących udział w konkursie jest obowiązkowa podczas losowania. W przypadku nieobecności, osoba wylosowana traci prawo do nagrody, natomiast nagroda jest nadal przedmiotem losowania aż do momentu wyłonienia osoby obecnej podczas losowania.
3. Sposób wyłaniania zwycięzców:
Jako pierwsze zostaną wylosowane trzy Mini-wieże Sony CMT. Następnie będzie losowanych osiemnaście odtwarzaczy DVD Philips DVP 3260.
4. 22 grudnia 2008 r. w Kurierze Poranny opublikowane zostaną wyniki konkursu wraz z listą nagrodzonych.
5. Niniejszy regulamin dostępny jest na stronie www.poranny/konkurs/selgros oraz w Biurze Ogłoszeń Kuriera Porannego w Białymstoku, ul. św. Mikołaja 1.
6. Nad przebiegiem losowania czuwać będzie komisja konkursowa, w skład, której wchodzą przedstawiciele organizatora i Selgros Cash&Carry.

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Dołącz do nas na Twitterze!

Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.

Obserwuj nas na Twiterze!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Więcej informacji na stronie głównej Kurier Poranny
Dodaj ogłoszenie