Konferencje prasowe live przedstawicieli Urzędu Miejskiego

Materiał informacyjny

Codziennie o godz. 11 m.in. na Facebooku, Twitterze i YouTubie Wschodzący Białystok konferencje prasowe live przedstawicieli Urzędu Miejskiego.
Możliwość zadawania pytań na żywo.
To jedyne, pełne źródło informacji o tym, co dzieje się w Białymstoku

 

Szanowni Państwo, Białostoczanie!

Od kilkunastu dni znajdujemy się w szczególnej sytuacji - stanu zagrożenia epidemicznego. To trudny czas dla nas wszystkich. Zwłaszcza że nie wiemy, jak długo będziemy musieli funkcjonować w tak niecodzienny sposób. Wszyscy, bez względu na wiek czy zajęcie, staramy się wypełniać swoje obowiązki, mając jednak świadomość, że teraz najważniejsze jest nasze zdrowie i życie.
Białostoczanie, zwracam się do Was w poczuciu odpowiedzialności za wszystkich mieszkańców naszego miasta - stosujmy się do zaleceń, które mogą zaważyć na naszym bezpieczeństwie. W trosce o siebie i najbliższych - zostawajcie w domach! Proszę, unikajcie bezpośrednich kontaktów z innymi osobami niż najbliższa rodzina. Apeluję do Was o obywatelską odpowiedzialność!
Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie każdy może sobie na to pozwolić. Wielu białostoczan nadal musi wykonywać swoje obowiązki zawodowe. Dziękuję więc lekarzom, pielęgniarkom, farmaceutom, służbom mundurowym, kierowcom, pracownikom sklepów spożywczych, urzędnikom. Wszystkim cichym bohaterom naszej codzienności, którzy w tych dniach pracują na rzecz mieszkańców naszego miasta. Bez Was trudno byłoby wyobrazić sobie życie w Białymstoku w czasie pandemii.
Jednak nie raz już pokazaliśmy, że w trudnych momentach, jako wspólnota, jako białostoczanie, dajemy radę. Jestem przekonany, że tak będzie i tym razem.
Bądźmy solidarni!

Prezydent Miasta Białegostoku
Tadeusz Truskolaski

Dodaj ogłoszenie