W związku z otwarciem dla ruchu drogowego ulicy Sienkiewicza na odcinku od ul. Białówny do al. Piłsudskiego od dnia 21 grudnia 2013 r. nastąpią zmiany w kursowaniu autobusów linii: 2, 3, 7, 10, 15, 16, 21, 3N, 21N.
Jednocześnie, że od 4 stycznia 2014 r. planowane są zmiany tras linii 4, 5, 5N, 8, 13, 14, 18, 19, 20, 26, 28, 101, 102, 104, 105 i 111.
Pełne przebiegi linii 2, 3, 7, 10, 15, 16, 21, 3N, 21N:
Trasa linii 2:
TRANSPORTOWA/PĘTLA - Paderewskiego - Rzymowskiego - Duboisa - Pułaskiego - Żeromskiego - Składowa - Hetmańska - Zwycięstwa - Kolejowa - Dąbrowskiego - Lipowa - Malmeda - al. Piłsudskiego - Sienkiewicza - Warszawska - Piastowska - Branickiego - Dojlidy Fabryczne - DOJLIDY FABR./STAW - Suchowolca - Szosa do Zabłudowa - Stoczni Gdańskiej - DOJLIDY GÓRNE /PĘTLA
DOJLIDY GÓRNE /PĘTLA -Stoczni Gdańskiej - Szosa do Zabłudowa - Suchowolca - DOJLIDY FABRYCZNE/STAW -Dojlidy Fabryczne - Branickiego - Piastowska - Warszawska - Pałacowa - al. Piłsudskiego - Sienkiewicza - Białówny - Malmeda - Lipowa - Dąbrowskiego - Kolejowa - Zwycięstwa - Hetmańska - Składowa - Żeromskiego - Pułaskiego - Dubois - Paderewskiego - TRANSPORTOWA/PĘTLA
► Trasa linii 3 i 3N:
WIADUKT/STADION -Wiadukt - Ciołkowskiego - Sławińskiego - Kawaleryjska - Wiejska - Kaczorowskiego - Legionowa - Sienkiewicza - Wasilkowska - Raginisa- NIEMEŃSKA/PĘTLA -Niemeńska - WIŚLANA/PĘTLA - Raginisa - NOWODWORCE
NOWODWORCE -Raginisa - WIŚLANA/PĘTLA - Niemeńska - RAGINISA/GWIAZDKOWA - Raginisa - Wasilkowska - Sienkiewicza - Legionowa - Kaczorowskiego - Wiejska - Kawaleryjska - Sławińskiego - Ciołkowskiego - Wiadukt - WIADUKT/STADION
► Trasa linii 7:
OLMONTY - STADION MIEJSKI -Ciołkowskiego - Mickiewicza - MIŁOSZA/ATRIUM BIAŁA -Mickiewicza - Elektryczna - Branickiego - Piłsudskiego - Częstochowska - Lipowa - Dąbrowskiego - Antoniukowska - Antoniuk Fabryczny - Konstytucji 3 Maja - Kołłątaja - KEN - Narodowych Sił Zbrojnych - Przędzalniana - ZPB "FASTY" - Przędzalniana - Szosa Ełcka - FASTY/PĘTLA
FASTY/PĘTLA - Szosa Ełcka - Przędzalniana - ZPB "FASTY" -Przędzalniana - Narodowych Sił Zbrojnych - KEN - Kołłątaja - Swobodna - Konstytucji 3 Maja - Antoniuk Fabryczny-Antoniukowska - Dąbrowskiego - Lipowa - Malmeda - al. Piłsudskiego - Mickiewicza - Miłosza - MIŁOSZA/ATRIUM BIAŁA -Mickiewicza - Ciołkowskiego - STADION MIEJSKI - Wiosenna - OLMONTY
Na trasie linii 7:
1. na kierunku Stadion Miejski - Fasty/pętla nie będzie obowiązywać przystanek (PKS) nr inw.983 zlokalizowany na ul. Narodowych Sił Zbrojnych przed skrzyżowaniem z ulicą Przędzalnianą oraz przystanek zlokalizowany na ul. Przędzalnianej przed skrzyżowaniem z Szosą Ełcką nr inw. 370 - dla tego kierunku obowiązują przystanki zlokalizowane na ul. Przędzalnianej za skrzyżowaniem z Szosą Ełcką nr inw. 371 oraz przystanek przy ZPB "FASTY" nr inw. 369.
2. na kierunku Fasty/pętla - Stadion Miejski na ul. Przędzalnianej obowiązują 2 przystanki:
przystanek zlokalizowany na pętli nawrotowej przy ZPB "FASTY" nr inw. 366 oraz przystanek zlokalizowany przed skrzyżowaniem z Szosą Ełcką nr inw.370.
► Trasa linii 10:
IGNATKI -Księżyno - Horodniany - Mazowiecka - KLEOSIN - Zambrowska-Kawaleryjska-Wiejska - Zwierzyniecka - 11 Listopada - Skłodowskiej - Plac Uniwersytecki - Liniarskiego -Lipowa - Dąbrowskiego - al. Solidarności - Zwycięstwa - DWORZEC PKP
DWORZEC PKP-Kolejowa - Dąbrowskiego - Lipowa - Grochowa - Kalinowskiego - pl.Uniwersytecki - Skłodowskiej - 11 Listopada - Zwierzyniecka - Wiejska - Kawaleryjska-Zambrowska - KLEOSIN - Mazowiecka - Horodniany - Księżyno - IGNATKI
► Trasa linii 15:
ELEKTROCIEPŁOWNIA/PĘTLA -gen. Andersa - Tysiąclecia Państwa Polskiego - Tysiąclecia Państwa Polskiego/ST.PALIW - Sokólska - Zagumienna - Radzymińska - Sitarska - Bohaterów Getta - al. Piłsudskiego - Branickiego - Baranowicka - Plażowa - św. Proroka Eliasza - Dojlidy Górne - DOJLIDY GÓRNE/PĘTLA - HALICKA/PĘTLA
HALICKA/PĘTLA -Halicka - Dojlidy Górne- DOJLIDY GÓRNE /PĘTLA - św. Proroka Eliasza -Plażowa - Baranowicza - Branickiego - al. Piłsudskiego - Bohaterów Getta - Sitarska - Radzymińska - Zagumienna - Sokólska - Tysiąclecia Państwa Polskiego - gen. Andersa - ELEKTROCIEPŁOWNIA
► Linia 15 BIS zostaje zlikwidowana.
► Trasa linii 16:
TRANSPORTOWA/PĘTLA -Paderewskiego - Rzymowskiego - Dubois - Pułaskiego - Kawaleryjska - Wiejska - Kaczorowskiego - Legionowa - Sienkiewicza - Wasilkowska - gen. Andersa - gen. Maczka - Świętokrzyska - gen. Berlinga - Gajowa - GAJOWA/JARZĘBINOWA
GAJOWA/JARZĘBINOWA -Gajowa - Berlinga - Świętokrzyska - Maczka - gen. Andersa - Wasilkowska - Sienkiewicza - Legionowa - Kaczorowskiego - Wiejska - Pułaskiego - Dubois - Rzymowskiego - Paderewskiego - TRANSPORTOWA/PĘTLA
► Trasa linii 21 i 21N:
ZIELONE WZGÓRZA - Zielonogórska - Wrocławska - Popiełuszki - Hetmańska - Zwycięstwa -Kolejowa - Dąbrowskiego - al. Piłsudskiego - Sienkiewicza - Warszawska -BRANICKIEGO/PIASTOWSKA
BRANICKIEGO/PIASTOWSKA - Branickiego - al. Piłsudskiego - Dąbrowskiego - Kolejowa-Zwycięstwa - Hetmańska - Popiełuszki - Wrocławska - Zielonogórska - ZIELONE WZGÓRZA
Czytaj e-wydanie »Motoryzacja do pełna! Ogłoszenia z Twojego regionu, testy, porady, informacje
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Dołącz do nas na X!
Codziennie informujemy o ciekawostkach i aktualnych wydarzeniach.
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?