Kompleks Hotelowy Logos

Artykuł sponsorowany
Znajduje się w uzdrowiskowym 30-tysięcznym mieście Augustów, niedaleko Portu Żeglugi Augustowskiej i malowniczych bulwarów rzeki Netty. Obok obiektu biegną najładniejsze trasy spacerowe (Nordic Walking) i rowerowe, które prowadzą do plaży i 5 otaczających miasto jezior.

Zapraszamy:

na wczasy rodzinne, pobyty weekendowe lub wypoczynek połączony z możliwością rejsu po jeziorach augustowskich lub wycieczki jednodniowe po Suwalszczyźnie, Podlasiu i sąsiedniej Litwie.

Oferujemy:

110 miejsc noclegowych - 52 pokoi jedno-, dwu- i trzyosobowych z łazienką, TV, telefonem, bezpłatnym dostępem do Internetu. Hotel przystosowany jest do przyjęcia Gości niepełnosprawnych, podjazd dla wózków, wejścia do hotelu i restauracji – bez barier architektonicznych. Całodobowy parking samochodów osobowych i autokarów.

Na terenie obiektu znajdują się:

Restauracja z Ogrodem Letnim: sala klimatyzowana na 100 osób. Specjalność: kuchnia regionalna -wyroby własne: kartacze, kibiny , bliny , czenaki, żurek na zakwasie oraz dania z ryb słodkowodnych.

2 Sale konferencyjne: klimatyzowane, mogące pomieścić od 60 do 150 osób.

Biuro Turystyczne Logos organizuje wycieczki po : Suwalszczyżnie, Podlasiu, Litwie, Białorusi, Sankt Petersburg, wczasy, tematyczne, pobyty weekendowe, spływy kajakowe, wędrówki przyrodnicze.

Fitness Club: wyposażony w nowoczesne sprzęty aerobowe, instruktorzy posiadają uprawnienia do prowadzenia zajęć typu fitness.

Salon Kosmetyczno-Fryzjerski „Beata” oferuje: usługi kosmetyczne i fryzjerskie.

Odpoczynek i relaks, bezpiecznie i przytulnie w malowniczym Augustowie – to nasze atuty doceniane przez Gości odwiedzających nas każdego roku.

Augustów – miasto położone malowniczo na Pojezierzu Litewskim, nad rzeką Netta, na skraju Puszczy Augustowskiej, pośród jezior Necko, Białe, Sajno, Studzieniczne, Rospuda. Słynie z malowniczego szlaku wodnego jakim jest Kanał Augustowski –unikatowy pomnik historii budownictwa wodnego

https://www.facebook.com/KompleksHotelowyLOGOS/?ref=bookmarks
https://augustow-hotel.pl/

Kompleks Hotelowy Logos
Dodaj ogłoszenie