Kolejny gol Karola Świderskiego w ekstraklasie greckiej

ma
Karol Świderski
Karol Świderski Bartek Syta
Była napastnik Jagiellonii Karol Świderski strzelił swojego siódmego ligowego gola w sezonie dla PAÓK-u Saloniki.

W 11. kolejce ekstraklasy PAOK wygrał 1:0 z AÉ Lárissas. Świderski bramkę zdobył w 16 minucie, a w 69 minucie został zmieniony przez Chuba Akpoma.

To był siódmy gol Świderskiego w lidze, który jest najlepszym strzelcem w rozgrywkach.

Karol Świderski liderem klasyfikacji strzelców ligi greckiej

PAOK odniósł ósme zwycięstwo w tym sezonie. Ekipa z Salonik z 27 punktami na koncie zajmuje drugie miejsce w tabeli. Liderem jest Olympiacos.