Klasa okręgowa. W meczu niepokonanych lepsza Puszcza Hajnówka

Adam Muśko
Adam Muśko
Puszcza Hajnówka w klasie okręgowej nie straciła jeszcze nawet punktu
Puszcza Hajnówka w klasie okręgowej nie straciła jeszcze nawet punktu A. Janiuk
W starciu dwóch niepokonanych drużyn okręgówki Puszcza Hajnówka wygrała 2:1 na wyjeździe z Czarnymi Czarna Białostocka.

Hajnowianie do przerwy przegrywali 0:1. Do remisu doprowadził Mariusz Lasota i wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów. Ale w 90 minucie w polu karnym gospodarzy został sfaulowany Mateusz Nakielski i sędzia podyktował rzut karny. Jedenastkę na gola zamienił Michał Grygoruk.

Oprócz Puszczy komplet punktów po czterech kolejkach mają jeszcze zespoły KS Grabówka i Bociana Boćki. W tej kolejce Grabówka rozbiła 7:0 Narew Choroszcz. a Bocian wygrał 2:1 z UM Krynki.

Wyniki 4. kolejki
Bocian Boćki - UM Krynki 2:1,KS Grabówka - Narew Choroszcz 7:0, Korona Dobrzyniewo Duże - Orlęta Czyżew1:2, Tur II Bielsk Podlaski - Piast Białystok 2:0, Hetman Tykocin - Pomorzanka Sejny 2:0, Czarni Czarna Białostocka - Puszcza Hajnówka 1:2, Unia Ciechanowiec - Rudnia Zabłudów 1:2, Kora Korycin - Jasion Jasionówka 3:1.
Mecz KS Śniadowo - Magnat Juchnowiec Kościelny nie odbył się gdyż goście nie dojechali.