Klasa Okręgowa. Rudnia ograna w Wasilkowie (wideo)

Piłkarze Rudni nie strzelili jeszcze w tym sezonie gola
Piłkarze Rudni nie strzelili jeszcze w tym sezonie gola Wojciech Wojtkielewicz
Trwają mecze 3. kolejki klasy okręgowej. W ciekawie zapowiadającym się meczu w Wasilkowie gospodarze wygrali 2:0 z Rudnią Zabłudów.

O wyniku rozstrzygnęli dwaj zawodnicy Wasilkowa. Przy obu trafieniach asystował Dariusz Petruk, a strzelał Rafał Kuleszczyk.

Przełamała się Narew Choroszcz, która po dwóch dotkliwych porażkach wygrała 3:1 z Gieretem Giby. Do przerwy prowadził beniaminek, ale w drugiej połowie do głosu doszli piłkarze Narwi, zdobywając trzy bramki.

W górę tabeli pnie się Piast Białystok, który rozgromił w Sejnach Pomorzankę 5:0. Strzelanie rozpoczął 17-letni junior Łukasz Zielinko, popisując się uderzeniem w okienko z 15 metrów. Potem w ciągu minuty dwa razy trafił Emil Czarnowski, a w drugiej połowie dzieła zniszczenia dokończyli Damian Drozdowski i Piotr Zdzichowicz.

WYNIKI 3. KOLEJKI

Kolejarz Czeremcha - Sudovia Szudziałowo 1:2 (1:1).
Bramki: 1:0 - Pawluczuk (2), 1:1 - Białoboki (30), 1:2 - Szymanowicz (85).

Pomorzanka Sejny - Piast Białystok 0:5 (0:3). Bramki: 0:1 - Zielinko (21), 0:2 - Czarnowski (35), 0:3 - Czarnowski (36), 0:4 - Drozdowski (68), 0:5 - Zdzichowicz (90).

Narew Choroszcz - Gieret Giby 3:1 (0:1).
Bramki: 0:1 - Terlecki (29), 1:1 - Kopczewski (55), 2:1 - Zalewski (61), 3:1 - Kopczewski (88).

Korona Dobrzyniewo - Polonia Raczki 1:2 (0:1).
Bramki: 0:1 - Kretko (22), 0:2 - Jabłoński (71), 1:2 - Łukaszewicz (90).

KS Wasilków - Rudnia Zabłudów 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 - Kuleszczyk (36), 2:0 - Kuleszczyk (46).

KS Sokoły - Krypnianka Krypno 1:1 (0:0).
Bramki: 0:1 - Olkowski (57), 1:1 - Chim (80-karny)

Magnat Juchnowiec - Orlęta Czyżew 2:0 (0:0).
Bramki: 1:0 - Czajkowski (49), 2:0 - Czajkowski (70).

Sokół II Sokółka - Forty Piątnica 1:1 (1:1).
Bramki 1:0 - Tochwin (3), 1:1 - Krajewski (37).