Klasa Okręgowa. Piast przejechał się po Narwi

Piłkarze Piasta (niebieskie koszulki) rozprawili się z Narwią Choroszcz
Piłkarze Piasta (niebieskie koszulki) rozprawili się z Narwią Choroszcz Anatol Chomicz
Trzeci mecz z rzędu wygrali w klasie okręgowej piłkarze Piasta Białystok. Drużyna Jacka Bayera łatwo pokonała u siebie 4:0 Narew Choroszcz.

- Ciężko się gra z rywalem, który broni się dziewięcioma piłkarzami. Wszystko zmieniło się, kiedy tuż przed przerwą trafił Piotrek Zdzichowicz. Ten samym zawodnik podwyższył na początku drugiej na 2:0 i grało się nam łatwiej - ocenia Bayer.

W 70. minucie Paweł Cichoń próbował dośrodkować, a wyszedł mu kapitalny strzał w okienko i było 3:0. Wynik ustalił kilkadziesiąt sekund później Emil Czarnowski.

W Zabłudowie Krypnianka Krypno zepsuła festyn z okazji dni tego miasta, bijąc Rudnię 4:1.

- Do przerwy mecz był wyrównany, a na początku drugiej połowy gole szybko strzelili Łukasz Chowański i Adam Orłowski i opanowaliśmy sytuację - opowiada Piotr Gawędzki, który podwyższył wynik na 3:0 dla gości.

Rudnia odpowiedziała trafieniem Dariusza Gołdowskiego, ale piłkarze z Krypna szybko pozbawlili ją złudzeń.

Podobny wynik padł w Gibach, gdzie Magnat Juchowiec ograł 4:1 Gieret.

- Mogliśmy wygrać znacznie wyżej, bo nasza przewaga była ogromna - kwituje trener gości Wiesław Jancewicz.

WYNIKI 4. KOLEJKI

Piast Białystok - Narew Choroszcz 4:0 (1:0).
Bramki: 1:0 - Zdzichowicz (45), 2:0 - Zdzichowicz (50), 3:0 - Cichoń (70), 4:0 - Czarnowski (72).

Gieret Giby - Magnat Juchnowiec 1:4 (0:1).
Bramki: 0:1 - Chorodeński (36), 0:2 - Iglicki (47), 0:3 - Tymiński, 0:4 - Szypowski (55), 1:4 - Tarlecki (88).

Rudnia Zabłudów - Krypnianka Krypno 1:4 (0:0).
Bramki: 0:1 - Ł. Chowański (47), 0:2 - A. Orłowski (49), 0:3 - Piotr Gawędzki (77), 1:3 - Gołdowski (81), 1:4 - Butkiewicz (83).

Forty Piątnica - KS Sokoły 3:1 (0:0).
Bramki: 0:1 - Rząca (61), 1:1 - Krajewski (65), 2:1 - Kanadys (70), 3:1 - Kanadys (82).

Polonia Raczki - KS Wasilków 2:1 (1:1).
Bramki: 0:1 - Petruk (32), 1:1 - Kukowski (38), 2:1 - Jewdokimow (70).

Sudovia Szudziałowo - Pomorzanka Sejny 3:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - Białoboki (5), 2:0 - Łukaszewicz (52), 3:0 - Tokarewicz (58), 3:1 - Kowalewski (82).

Orlęta Czyżew - Korona Dobrzyniewo 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - Kowalczyk (30), 1:1 - Jamiołkowski (60-karny).

Sokół II Sokółka - Kolejarz Czeremcha 1:1 (0:1).
Bramki: 0:1 - Korowaj (18-karny)), 1:1 - Sidorowicz (58).