Klasa okręgowa. Niesamowity mecz w Czeremsze. Pięć goli w końcowce (zdjęcia)

W drugiej kolejce goli nie było tylko w meczu Rudni z Koroną
W drugiej kolejce goli nie było tylko w meczu Rudni z Koroną Wojciech Wojtkielewicz
Świadkami wielkich emocji byli w klasie okręgowej kibice w Czeremsze. W ciągu ostatnich 10 minut padło pięć bramek i Kolejarz przegrał z Piastem 1:4.

- W pierwszej połowie sytuacji klarownych nie było, a w drugiej zaczęliśmy je stwarzać i marnować. Już myślałem, że znów będziemy królami nieskuteczności. Na szczęście w końcówce, nie bez pomocy bramkarza Kolejarza, wszystko się zmieniło - mówi trener Piasta Jacek Bayer.

Od 80. do 89. minuty trzykrotnie trafił Radosław Hawryluk, a jedno trafienie dołożył Piotr Zdzichowicz. Gospodarzy stać było tylko na honorowe trafienie w doliczonym czasie gry.

Pierwszy mecz nowego sezonu rozegrał drugi obok Piasta spadkowicz z IV ligi - Rudnia Zabłudów. Drużyna Bogusława Nosa zremisowała 0:0 z Koroną Dobrzyniewo i był to jedyne spotkanie weekendowej kolejki, w którym nie padły bramki.

Fantastyczne otwarcie mają Orlęta Czyżew. Beniaminek rozbił Narew Choroszcz 5:0 i został liderem ligi. Komplet punktów mają także Krypnianka Krypno i rezerwy Sokoła Sokółka.

WYNIKI 2. KOLEJKI

Kolejarz Czeremcha - Piast Białystok 1:4 (0:0).
Bramka: 0:1 - Hawryluk (80), 0:2 - Zdzichowicz (82), 0:3 - Hawryluk (86), 0:4 - Hawryluk (89), 1:4 - Sołościuk (90).

Sudovia Szudziałowo - Sokół II Sokółka 0:4 (0:2).
Bramki: 0:1 - Sidorowicz (7), 0:2 - Steckiewicz (17), 0:3 - K. Kul (75), 0:4 - K. Kul (90).

Forty Piątnica - Krypnianka Krypno 0:3 (0:2).
Bramki: 0:1 - Butkiewicz (31), 0:2 - Chowański (39), 0:3 - Orłowski (76).

KS Sokoły - KS Wasilków 0:1 (0:1).
Bramka: 0:1 - Rybnik (25).

Rudnia Zabłudów - Korona Dobrzyniewo Duże 0:0.

Polonia Raczki - Magnat Juchnowiec 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 - Kalwajtys (39), 1:1 - Szychowski (63).

Orlęta Czyżew - Narew Choroszcz 5:0 (1:0).
Bramki: 1:0 - Wnorowski (45), 2:0 - Malinowski (54), 3:0 - Wnorowski (87), 4:0 - Kiempisty (90), 5:0 - Milankiewicz (90).

Gieret Giby - Pomorzanka Sejny 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 - Bliniewski (34), 2:0 - Tarlecki (53).