Kibice na meczu Jagiellonia Białystok - Raków Częstochowa. Zobacz, co działo się na trybunach stadionu przy Słonecznej

Wojciech Wojtkielewicz
Ponad 6,5 tysiąca kibiców przyszło na piątkowy mecz Jagiellonii Białystok z Rakowem Częstochowa. Mimo głośnego dopingu, Żółto-Czerwoni nie sprostali liderowi, ulegając mu na własnym boisku 1:2. Zobacz, co działo się na trybunach i jak bawili się fani białostockiego zespołu.

Jagiellonia - Raków Częstochowa 1:2. Kibice na meczu w Białymstoku

Choć aura w piątkowy wieczór nie sprzyjała rozrywce na świeżym powietrzu, to na Słonecznej zameldowało się ponad 6,5 tysiąca widzów. Liczyli oni na niespodziankę, jaką byłaby wygrana Jagiellonii nad liderującym Rakowem Częstochowa.

I choć spotkanie zaczęło się wybitnie dla gospodarzy, bo po pięknym trafieniu na początku spotkania niezawodnego Jesusa Imaza białostoczanie prowadzili 1:0, to później do głosu doszli goście i najpierw przed przerwą wyrównali za sprawą Jeana Carlosa, a w drugiej połowie po golu głową Tomasa Petraska przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść.

Choć wynik i gra zespołu była daleka od oczekiwań, fani białostockiej Jagiellonii prowadzili głośny doping przez cały mecz. Zobacz, jak wyglądała atmosfera na trybunach i kto był obecny na stadionie podczas piątkowego spotkania Jagiellonia - Raków.

Kibice na meczu Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa. Pona...

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 2:2. Rekord frekwencj...