Keeza klasa okręgowa. Remisu lidera nie wykorzystała Puszcza Hajnówka (zdjęcia)

Puszcza Hajnówka - Piast Białystok 1:6
Puszcza Hajnówka - Piast Białystok 1:6 Artur Smykla
Lider KS Grabówka zremisował w ostatniej chwili z Hetmanem Tykocin. Z kolei wysoką porażkę doznała druga w tabeli drużyna Puszczy Hajnówka przegrywając 1:6 z Piastem Białystok.

KS Grabówka na wyjeździe zremisowała z Hetmanem Tykocin 1:1. Oba gole padły w samej końcówce meczu. Najpierw gospodarze z Tykocina wyszli na prowadzenie. Gola strzelił w 83 minucie Mateusz Huczko. Wyrównanie padło w dosłownie ostatniej chwili, w drugiej minucie doliczonego czasy gry. Kamil Gryko strzelając bramkę dla liderowi jeden punkt.
Tej wpadki nie wykorzystała Puszcza Hajnówka. Wicelider na swoim stadionie uległ aż 1:6 Piastowi Białystok. Już tylko jeden punkt straty do Puszczy Hajnówka mają Czarni Czarna Białostocka, którzy pokonali u siebie KS Śniadowo 1:0.

Wyniki 28. kolejki:
Konar Kora Korycin - Magnat Juchnowiec Kościelny 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 Komosa 77

Jasion Jasionówka - Narew Choroszcz 1:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Sokół 3, 1:1 Staniszewski 72, 1:2 Polkowski 76.

Bocian Boćki - Pomorzanka Sejny 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Kuczyński 31, 1:1 Łejmel 76.

Unia Ciechanowiec - LZS Krynki 1:6 (1:3).
Bramki: 0:1 Szymanowicz 7, 0:2 Szymanowicz 13, 0:3 Machłajewski 20, 1:3 Piotrowski 42, 1:4 Sewastianowicz 69, 1:5 Sewastianowicz 75, 1:6 Leszczyński 87.

Czarni Czarna Białostocka - KS Śniadowo 1:0.

Rudnia Zabłudów - Orlęta Czyżew 1:1 (1:1).
Bramki: 0:1 Perkowski 25, 1:1 Bańkowski 43.

Hetman Tykocin - KS Grabówka 1:1 (0:0).
Bramki: 1:0 Huczko 83, 1:1 Gryko 90+2.

Tur II Bielsk Podlaski - Korona Dobrzyniewo Duże 5:1 (3:1).
Bramki: 0:1 Jamiołkowski 2, 1:1 Polubiatko 5k, 2:1 Bazylewski 17, 3:1 Bazylewski 39, 4:1 Bazylewski 85, 5:1 Grygoruk 86.

Bramki dla Piasta: Wojno 3, Felski, Kaźmierczyk, Borzym.

1. KS Grabówka 25 66 79-15
2. Puszcza Hajnówka 25 53 81-33
3. Czarni Czarna Białostocka 25 52 52-22
4. UM Krynki 25 45 55-28
5. KS Śniadowo 25 44 69-37
6. Piast Białystok 25 41 70-53
7. Magnat Juchnowiec Kościelny 26 39 45-40