Tur Bielsk Podlaski przegrał z Cresovią Siemiatycze 0:1
Tur Bielsk Podlaski przegrał z Cresovią Siemiatycze 0:1 K. Jankowski
Fotel lidera stracił Tur Bielsk Podlaski, który przegrał na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze 0:1.

Po zwycięstwie w Keeza IV lidze z Orłem Kolno na fotel lidera wskoczyła Wissa Szczuczyn. Wygrana w Kolnie nie przyszła jej jednak łatwo. Od 3 minuty wygrywał Orzeł po golu Patryka Banacha. Dopiero w 70 minucie do wyrównania doprowadził Emil Łupiński, a dwie minuty później Damian Toczydłowski zapewnił Wissie wygraną i trzy punkty.

Fotel lidera stracił Tur Bielsk Podlaski, który przegrał na wyjeździe z Cresovią Siemiatycze 0:1. Mecz między tymi klubami z południa województwa to czwartoligowy klasyk na Podlasiu.

Bielszczanie atakowali, mieli sytuacje, ale razili nieskutecznością. Cresovia zaś wykorzystała kontrę. W 63. minucie Kamil Tomczyk dograł piłkę z prawej strony boiska do Daniela Barwiejuka, który pokonał Michała Nosa.

MOSP Białystok – Sparta Augustów 2:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Nartowicz, 1:1 Krupiński 47, 2:1 Karol 82.
Promień Mońki – Sokół 1946 Sokółka 2:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Poliński 50, 2:0 Godlewski 72.
Orzeł Kolno – Wissa Szczuczyn 1:2 (1:0).
Bramki: Banach 3, 1:1 Łupiński 70, 1:2 Toczydłowski 72.
KS Michałowo - Dąb Dąbrowa Białostocka 9:1
Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża 2:1 (0:1).
Bramki: 0:1 Koc 27, 1:1 Domurat 51, 2:1 Domurat 87.
Cresovia Siemiatycze - Tur Bielsk Podlaski 1:0 (0:0).
Bramka: 1:0 Daniel Barwiejuk 63.
Cresovia: Rafał Karolczuk - Marek Konachowicz, Adam Barwiejuk, Wojciech Moczulski, Jakub Gierasimiuk, Kacper Zazuliński, Michał Nowicki, Jakub Jeleszuk (55. Konrad Kryński), Marcin Malewski (84. Jakub Walendziuk), Kamil Tomczyk, Daniel Barwiejuk (72. Mateusz Dawidziuk).
Tur: Michał Nos - Krystian Kulikowski (80. Joachim Witoszko), Piotr Kosiński, Paweł Łochnicki, Rafał Kulikowski (67. Maksim Smaleuski) - Andrzej Lewczuk, Mateusz Rogowski (67. Daniel Daniłowski), Kevin Kiersnowski (63. Marcin Bazylewski) - Patryk Stypułkowski, Karol Kosiński, Michał Walczuk (86. Rafał Szeretucha).