W Łomży do bramki Dębu piłka zawędrowała siedem razy
W Łomży do bramki Dębu piłka zawędrowała siedem razy Marek Zakrzewski
W dwóch piątkowych meczach Keeza IV liga ŁKS 1926 Łomża pokonał Dąb Dąbrowa Białostocka 7:0, a Wissa Szczuczyn zwyciężyła rezerwy Wigier Suwałki 4:1.

ŁKS 1926 Łomża chciałby zapomnieć o pierwszej połowie, w której remisował z Dębem Dąbrowa Białostocka 0:0. Po przerwie jednak worek z bramkami rozwiązał się i stąd efektowna wygrana 7:0. Wissa Szczuczyn także pewnie pokonała Wigry II Suwałki 4:1.

Wissa Szczuczyn - Wigry II Suwałki 4:1 (2:0).
Bramki: dla Wissy - Łupiński, Toczydłowski - 2, Dojlida

ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka 7:0 (0:0).
Bramki: 1:0 Szymański 55 z karnego, 2:0 Melao 62, 3:0 Kordala, 4:0 Wasiulewski, 5:0 Melao 81, 6:0 Tarnowski 86, 7:0 Jastrzębski 90.

1. Tur Bielsk Podlaski 18 48 73-13
2. Wissa Szczuczyn 20 48 60-21
3. ŁKS 1926 Łomża 20 47 64-21
4. Promień Mońki 18 40 59-28
5. Warmia Grajewo 17 35 31-17
6. KS Michałowo 17 34 49-38
7. Krypnianka Krypno 19 30 44-47
8. Hetman Białystok 18 28 38-31