Keeza IV Liga. Czołówka drużyn zagrała na remis.

KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża
KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża Wojciech Wojtkielewicz
W meczu na szczycie tabeli KS Wasilków zremisował z ŁKS 1926 Łomża 2:2. W Suwałkach też padł remis 2:2 w meczu Wigry – Warmia.

W I połowie widzieliśmy widowisko jednego zespołu. Szkoda, że prowadziliśmy tylko 2:0, bo powinniśmy wygrywać co najmniej 4:0. Uważam, że dzisiaj straciliśmy dwa punkty, powinniśmy wygrać ten mecz - powiedział po spotkaniu z Warmią trener Wigier Kamil Lauryn.

– Fakt trudno mam się grało w pierwszej połowie. Moi piłkarze byli przestraszeni. W przerwie powiedzieliśmy sobie parę męskich słów i w drugiej połowie zagraliśmy tak jak oczekiwałem od drużyny. To był zespół z charakterem – stwierdził natomiast trener Warmii Paweł Sobolewski.

WYNIKI
MOSP Białystok - Wissa Szczuczyn 1:4 (0:3). Bramki: 0:1 Tercjak 6, 0:2 Świderski 8, 0:3 Tercjak 32, 1:3 Korol 59, 1:4 Kiarszys 90.
Krypnianka Krypno - Dąb Dąbrowa Białostocka 2:1 (0:1). Bramki: 0:1 Piotr Bondziul 32, 1:1 Masłowski 53, 2:1 Kaczyński 72.
KS Wasilków - ŁKS 1926 Łomża 2:2 (0:1).
Bramki: 0:1 Melao 37, 1:1 Pawłowski 75, 1:2 Sokołowski 77, 2:2 Pawłowski 90.
Wigry Suwałki - Warmia Grajewo 2:2 (2:0). Bramki: 1:0 Marcin Fiedorowicz 27, 2:0 Radosław Gulbierz 32, 2:1 Dawid Kondratowicz 51,, 2:2 Paweł Kossyk 88 z karnego.
Czarni Czarna Białostocka - Ruch Wysokie Mazowieckie 0:3 (0:2). Bramki: 0:1 Pasko 20, 0:2 Grzybowski 41, 0:3 Skibko 74.
Cresovia Siemiatycze - KS Michałowo 3:1
Tur Bielsk Podlaski - Sparta 1951 Szepietowo 2:2.
Orzeł Kolno - KS Grabówka 1:0
Promień Monki - KS Śniadowo 4:2 (2:0).

1. ŁKS 1926 Łomża 7 16 29-10
2. KS Wasilków 7 16 20-8
3. Tur Bielsk Podlaski 7 16 15-9
4. Wigry Suwałki 7 15 23-14