Keeza IV liga. Bez niespodzianek. Faworyci z kompletem punktów

Olimpia Zambrów - MOSP Białystok 3:1
Olimpia Zambrów - MOSP Białystok 3:1 Zbigniew Dowlaszewicz
Kolejna kolejka i zwycięstwa faworytów. ŁKS 1926 Łomża, Ruch Wysokie Mazowieckie i Olimpia Zambrów dopisały na swoje konta po trzy punkty.

Już w piątek zagrała trzecia w tabeli Olimpia Zambrów z MOSP Białystok. Białostoczanie pozostawili po sobie dobre wrażenie mimo że przegrali 1:3. - Cieszę się na takie mecze, z zespołami z czołówki tabeli. Są one wykładnikiem tego co już potrafimy, a czego nam jeszcze brakuje - powiedział na pomeczowej konferencji trener MOSP Piotr Szydłowski.
– Dzisiaj graliśmy w zasadzie jedenastoma juniorami, bo jeden starszy piłkarz musiał zejść z boiska. W pierwszej połowie brakowało nam jakości i straciliśmy trzy bramki. Po przerwie gra już wyglądała lepiej i mieliśmy bardzo dobre fragmenty – dodał szkoleniowiec MOSP-u.

– Wygraliśmy kolejny mecz i nieważne jakim wynikiem. Trzy punkty trafiają na nasze konto. Wiedzieliśmy, że nie będzie to łatwy mecz, że trafiamy na młody, biegający zespół. 3:0 do przerwy trochę nas uśpiło, ale najaważniejsza jest wygrana –stwierdził trener Olimpii Tomasz Kulhawik.

Wyniki 25. kolejki
Promień Mońki - Warmia Grajewo 1:1 (1:0).
Bramki: 1:0 Damian Purta 7 z karnego, 1:1 Arkadiusz Mazurek 89.

Cresovia Siemiatycze - Orzeł Kolno 3:1 (1:1)
Bramki: 0:1 Kamil Trambecki 8, 1:1 Mateusz Kosiński 17, 2:1 Mateusz Dawidziuk 51, 3:1 Miłosz Kowalczuk 65.
Krypnianka Krypno - Sparta 1951 Szepietowo 3:1 (2:0)

Olimpia Zambrów - MOSP Białystok 3:1 (3:0).
Bramki: 1:0 Przemysław Jastrzębski 11, 2:0 Nazar Malinowskij 32, 3:0 Nazar Malinowskij 40, 3:1 Mateusz Karol 50.
Olimpia: Damian Maksymowicz – Bartosz Gołaszewski, Adam Radecki, Marcin Paczkowski, Kacper Piekarski, Nazar Malinowskij (81. Michał Dawidowicz), Patryk Malinowski, Rafał Kalinowski, Jakub Jakimiuk, Przemysław Jastrzębski, Kamil Zalewski.

KS Wasilków - KS Michałowo 2:4 (2:2).
Bramki: 0:1 Mateusz Rogowski 4, 1:1 Michał Hryszko 9, 1:2 Krystian Dawidziuk 23, 2:2 Michał Hryszko 30, 2:3 Piotr Skiepko 49, 2:4 Mateusz Rogowski 65.

Tur Bielsk Podlaski - Hetman Białystok 7:0

ŁKS 1926 Łomża - KS Grabówka 2:0 (2:0).
Bramki: 1:0 Xahne Reid 1, 2:0 Patryk Szymański 12.

MKS Ruch Wysokie Mazowieckie - Czarni Czarna Białostocka 2:0 (1:0).
Bramki: 1:0 Kamil Jackiewicz 32, 2:0 Tomasz Porębski 64.

1. ŁKS 1926 Łomża 24 64 93-23
2. Ruch Wysokie Maz 24 64 70-11
3. Olimpia Zambrów 24 62 99-19